sadsad x
asdasd

Dermalogica’dan El ve Ayak Bakımı

15 Mart 2017
Dermalogica’dan El ve Ayak Bakımı

Dermalogica’dan El ve Ayak Bakımı

Eller hayatımızda önemli yere sahiptir. Gün içerisinde yapılan tüm etkinliklerde ellerimizi kullanırız. Yüzümüz gibi korunma konusunda oldukça sıkıntı yaşayan bu bölge dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden hızlı bir biçimde etkilenmektedir. Özellikle soğuk veya sıcak havalarda meydana gelen mevsimsel değişiklikler cilt üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır. Bu etkilerden kurtulmak adına sıklıkla ellerimizi yıkarız. Bakteri ve mikroplardan korunmanın yolu olan bu yöntem erken yaşlanma belirtilerinin de meydana gelmesine neden olmaktadır. Bunun için bilinen markaların bilinen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş ürünlerini kullanmakta fayda vardır.

Bilmediğimiz ve etkilerini net olarak öğrenmediğimiz ürünler cildin nem oranını düşürmeye neden olur. Soğuk havalarda da ortaya çıkan kuruluk ve çatlama kötü görünüme sebebiyet verebilmektedir. Deterjan içermeyen içeriğe sahip dermokozmetik ürünler kullanmak bu etkileri yok etmek için oldukça kullanışlıdır.

Dermalogica tarafından hazırlanmış el,  ayak bakım ürünleri bu konuda başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Evde yapılan bakım uygulamaların yanı sıra kullanılan bu ürünler cilt sağlığını bozmadan istenilen görünüme kavuşturmaktadır. Dermalogica el ve ayak bakım ürünleri serisi tamamen doğal bitki özlerinden meydana getirilmiş formüle sahiptir. Herhangi bir şekilde bileşen veya kimyasal zararlı madde barındırmaz. Haftalık veya aylık olarak ihtiyaç duyulan özeni göstermede yardımcı olur. Tırnak bakımında da etkisini gösteren ürünlere sahiptir. Düzensiz beslenme gibi olumsuz nedenlerden ötürü hasar gören tırnakların sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olmaktadır. Uzmanlar ve dermatologların gözetiminde üretilen marka serisi gerekli araştırmalardan ve testlerden geçmiştir. Doğallığını yüzde yüz kanıtlayan Dermalogica kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

El, ayak bakımında tercih edilen diğer markalar ise; La Roche Posay, Scholl, Arko, Eubos’tur.  Dermokozmetika olarak sizlere Dermalogica tarafından üretilmiş ürünü paylaştık.  Sağlıklı ellere kavuşmak için düzenli olarak aşağıda ki ürünü kullanabilirsiniz.

 

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.