sadsad x
asdasd

Dentbo

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Dentbo Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Herkes dişlerinin bembeyaz görünmesini ister. Sağlıklı dişler, hem güzel bir gülümsemeye hem de bireyin kendine olan güveninin oluşmasına katkı sağlar. Herkesin dişleri aynı beyazlıkta değildir. Diş yapısının doğal rengi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Bu farklılıklara yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları ve genetik faktörde eklenebilir. Peki doğru ağız ve diş bakımı nasıl yapılmalıdır? Gelin birlikte bakalım…

  Dişlerimiz gün içerisinde çay, kahve ve yemekten dolayı sararır ve doğal rengini kaybeder. Bu durumu önlemek için sabah ve gece yatmadan olmak üzere günde iki defa dişleri fırçalamak gerekir. Bu adımlar;

  • Düzenli olarak dişleri fırçalamak
  • Diş ipi ile diş aralarını detaylı temizlemek
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapmak

  Diş sağlığının en önemli adımlarından biri diş macunu ve diş fırçalarıdır. Diş macunu seçerken diş eti problemi gibi sorunlarınız varsa göz önünde bulundurarak diş macunu tercih etmek gerekir. Bununla beraber diş fırçası tercih etmekte diş macunun dişlere etki etmesi adına oldukça önemlidir. Bu doğrultuda geliştirilmiş tamamen doğal Dentbo diş fırçası çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Dentbo Diş Fırçaları

  Yetişkinler için özel olarak geliştirilmiş Dentbo bambu soft diş fırçası yumuşak başlığa sahiptir. Tamamen vegandır, hayvansal hammadde içermemektedir.

  Siz de Dentbo diş fırçası ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.