x

Cumlaude Lab Topylaude A-Topic Balsamo Intensive Action 100ml

Atopik, hassas, kuru, çok kuru veya kolayca tahriş olmaya meyilli ciltleri onarıcı balsam

%50 indirim
84,00 TL 42,00 TL
Ref. D42021240
Cumlaude Lab - Topylaude A-Topic Balsamo Intensive Action 100ml
A-Topik Balsam

Hızla emilen zengin emülsiyon atopik, hassas, kuru, çok kuru veya kolayca tahriş olmaya meyilli ciltlerin hidrolipidik bariyerini onarmaya yardımcı olmak üzere bir şok tedavi olarak uygulanır. Yüksek konsantrasyonlu Pro-Filaggrin Kompleks ve Omega 3, 6, 7 ve 9 ile formüle edilmiştir.

PRO-FILAGGRIN KOMPLEKS %4
- Cildin nemlenmesi ve bariyer işlevi için elzem olan lipid ve filaggrin sentezini hızlandırır.
- Derinin soyulma sürecini normalleştirir ve cilde, uzun süreli rahatlık hissi kazandırır.

OMEGA 3, 6, 7 ve 9 %5 ORANINDA
- Epitel yenilenme sürecini hızlandırır.
- Cilde, esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırır.
- Ciltte duyarlılığa neden olmaz.

Yetişkinler ve çocuklar için uygundur. Cildi besler ve korur. Cilt kuruluğu azalır, kaşıntının yayılması engellenir ve yanıklar hafifler.

Uyarı:
Yalnızca harici kullanım içindir. Ürün göze kaçarsa suyla derinlemesine temizleyin. Isıdan uzak tutun ve kapalı şekilde muhafaza edin.

Paraben içermez.

100ml.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Cumlaude Lab Topylaude A-Topic Balsamo Intensive Action 100ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.