x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Güneş Ürünlerinde Ekstra %10 İndirim

Tatillerde ve seyahatlerde çocukların korunmasını sağlamak için kullanılan çocuk güneş kremi ürünleri büyük bir yarar sağlamaktadır. Çocukların doğduktan itibaren cilt bariyerleri gelişimi tam olarak tamamlanmaması nedeniyle gün ışığına direkt olarak çıkarılması zararlıdır. Bunun için uzmanlarında tavsiyesi ile çocuk güneş kremi kullanmak cilt sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Çocuk Güneş Kremi Vücuda Etkisi

Çocukların cildi yetişkinlerin cildine göre daha kolay hasar görebilmektedir. Bu nedenle Yenidoğan ve çocukların doğduktan sonra ilk yıllarında güneşin altında uzun süre kalması oldukça zararlıdır. Cilt sağlığı için önemli olan bir konuda uzmanlar çocuklara özel yapılandırılmış güneş kremleri kullanmayı uygun görmektedir. İçeriğinde vitamin ve minerallerle destekmiş ürünler bebeklerin aynı zamanda D vitaminini güneşten almasına yardımcı olmaktadır. Tatile giderken veya yaz aylarında dışarı çıkarken korunması gereken cilt yüzeyi doğal içeriklerle hazırlanmış güvenilir markaların ürünleri doğru bakım için dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan çocuk güneş kremi ürünleri kemik gelişimi içinde annelerin çocuklarına sürmesi tavsiye edilmektedir. Dermatolojik araştırmalar sonucunda çocukların hassas cildine uygun ürünler test edilerek etkinliği kanıtlanmaktadır. Her bebeğin cilt tipine uygun kremleri bulmak için markaların güneş koruyucu serilerini incelemek gerekmektedir. En iyi güneş koruyucu markalar arasında La Roche Posay, Bioderma, Vichy, Mustela, Sebamed, Biobaby ve Avene gelmektedir. Uzun süre suya dayanıklılık, nemlendirme ve güneş koruyucu filtrelerle zenginleştirilmiş ürünler anne ve bebek için büyük bir konfor sağlamaktadır.

Çocuk Güneş Kremi Ürünleri

Sebamed Çocuk Güneş Losyonu, yüksek düzeyde etki sağlayan çocuk losyonu içeriğinde bulunan filtre sayesinde bebeklerin ve çocukların cildini gün boyu koruma sağlar. Suya dayanıklılık ve güneş koruyucu özelliği ile bebeklerin ve çocukların hassas cildine gerekli özeni gösteren ürün kırk beş faktörlük koruması ile bebeklerin güneşin altında keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Cilt lekelerinin oluşmasını engeller ve çillenme gibi kalıcı izlerin ciltte meydana gelmesini önleyici niteliğe sahiptir. Vitamin destekli çocuk losyonu E vitamini ve Provitamin B5 ile zenginleştirilmiştir. Kolayca sürülür ve hızlıca emilimi gerçekleştirir. Giysilerde ve kıyafetlerde beyaz bir leke oluşturmaz.

Ambre Solaire Süt Çocuk Spray, güneşe karşı hassasiyet gösteren ciltler için geliştirilmiş yüksek düzeyde koruma sağlayan güneş koruyucu etkin bir şekilde ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar. Güneş ışınlarına karşı güçlendirilmiş formüle sahip olan ürün cilde kısa sürede nüfuz eder ve etkinliğini gösterir. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden başarı ile geçmiştir. Hipoalerjik bir yapıya sahiptir. Parfüm esansı, renklendirici madde ve paraben içermez.

Çocuk Güneş Kremi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.