sadsad x
asdasd

La Roche Posay

26 Ocak 2017
La Roche Posay

La Roche Posay

Cilt bakım ürünleri içerisinde yüz bakımında devrim yaratan La Roche Posay markası, La Vienne köyünde Bertrand Du Guesclin tarafından keşfedilmiştir. Egzama hastalığına iyi gelen bu termal su daha sonralarda tüm cilt sorunlarına göre formülize edilmiş ve insanların kullanımına sunulmuştur. Karma, kuru, yağlı ve tüm cilt problemlerine özel olarak marka serilerine sahip La Roche Posay ürünleri cilt katmanlarına kolayca nüfuz ederek kalıcı çözümler sağlar. Her bireyin rahatlıkla kullanabileceği ürünler dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilir.

LaRochePosay Effaclar Serisi

Cildin alt katmanlarında bulunan yağ deposunun tıkanması sonucu oluşan akne ve akne izleri birçok kişiyi rahatsız eder. Ülkemizde her on kadından yedisi günümüzde sivilce ve akne sorunu ile boğuşur. Bu duruma en etkili şekilde çözüm sağlayan La Roche Posay Effaclar serisi yağlı ve yağlığa eğilimli kişilerin sıklıkla kullandığı ürünleri kapsar. Yüz bakımı için yapılan ilk adım öncelikle cilt temizliğidir. Cilt temizliğini mükemmel bir şekilde tamamlayan Effaclar ürünleri içeriğinde bulunan temizleyici ajanlar sayesinde cildi derinlemesine arındırır. Oluşmuş veya oluşumu tamamlamamış akne ve sivilce üzerinde de etkinliğini gösteren La Roche Posay Effaclar aynı zamanda siyah nokta ile mücadele eder. Termal su ile desteklenmiş formüle sahip ürünler kısa sürede cilt yüzeyinde etkisini göstererek kusursuz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. La Roche Posay markasına ait akne ve akne izi yok edici ürünlerin başında La Roche Posay Duo Unifiant gelir. Nemlendirici ve kapatıcı özelliği bulunan bu ürün kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Effaclar serisinin en beğenilen ürünlerini dermokozmetika olarak sizler için derledik, yağlanma ve akne sorunu yaşayan kişiler rahatlıkla bu ürünleri tercih edebilir ve pratik bir şekilde cilt bakımını tamamlar.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.