sadsad x
asdasd

Bioxcin Genesis Serisi

09 Mart 2017
Bioxcin Genesis Serisi

Bioxcin Genesis Serisi

Şampuanlar,saç dökülmesi, kepeklenme gibi saçlı deride meydana gelen reaksiyonların önlemesine yardımcı olan bitkisel özlerle meydana getirilmiş temizleyici bakım ürünleridir. Cilt sağlığını korumak ve tedavi etmek amacıyla kullanılan marka serisi içeriğinde herhangi bir kimyasal ve zararlı madde barındırmaz. Amino Acid Complex, BIOCOMPLEX 11, Biotinyl-GHK ve Genesis Teknolojisi sayesinde saç derisinde oluşan dökülmelerin durmasına yardımcı olur. Bioxcin kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Bioxcin Genesis serisi, saç sorunlarını kalıcı olarak ortan kaldırdığı klinik araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Dermatologlar tarafından da güvenle tavsiye edilmektedir. Çevresel faktörler, güneş, hava, kir gibi dış etmenler saç tellerine oldukça zarar vermektedir. Özellikle erkeklerde sıklıkla görülen dökülme, Bioxcin sayesinde tarihe karışmaktadır. Psikolojik olarak ta olumsuz durumlara neden olan bu sorunlar düzenli kullanım gösterildiğinde etkisini kısa sürede göstermeye başlar. kadınlar tarafından da kullanılabilen ürünler, dolgun ve gür saçlara kavuştururken aynı zamanda canlılık katarak güzelliğin ön plana çıkmasını sağlar.

Genesis ürünleri, içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde Kütikül tabakasını onarmaya yardımcı olur ve bazik amino grup asitlerle gücü ve parlaklığı üst seviyeye taşır. Kırılma ve yıpranmayı dipten uca besler. Günlük kullanıma uygundur. Kuru, normal, yağlı ve kepekli saçlar için üretilmiş dört çeşidi bulunmaktadır. Renklendirici, paraben, silikon ve mineral Oil içermeyen formüle sahiptir. Bioxcin serum da kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İçeriğinde bulunan yardımcı bileşenler sayesinde şampuan ardından kullanıldığında saç derisine daha fazla etki eder ve koruma altına alır. Saç dökülmesine yüzde seksene kadar engelleme sağlar.

Sizde saçlarınızı daha gür ve dolgun görmek istiyorsanız BioxcinGenesis Serisini denemelisiniz. Dermokozmetika olarak sizlere uygun bakım ürünlerini derledik, saç dökülmesi ve kepeklenme gibi sorunları kalıcı olarak yok etme sağlar.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.