x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Çağımızda birçok kadın tarafından kullanılan makyaj temizleme suyu cilt temizliğini sağlayan en etkili bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Cilt temizliğini gerektiren kozmetik ürünler, günlük olarak yüz ovaline uygulanmaktadır. Makyaj malzemeleri hayatımızın büyük bir alanını doldururken temizlemesi de bir o kadar yer kaplamaktadır. Çoğu kadın gece uyumadan önce makyajını çıkarmak zor gelir. Yüzümüz için kullandığımız tüm kozmetik ürünler temizlenmeden uyuduğumuz zaman yastık ve nevresimlere dağılır ve çıkarılması zor lekelere neden olur. Bu nedenle cilt temizliğini tamamen sağlamak için önce makyaj temizlemek için kullanılan ürünler tertemiz bir cilde kavuşmanız için etkili olmaktadır. Kadınların her gün cildine uyguladığı kozmetik ürünlerin cilde zarar vermemesi için kaliteli ve cilt tipine uygun markalar kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bioderma Makyaj Temizleme Suyunun Etkileri

Bioderma ürünleri yüz bakım ve cilt bakımında etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Biyolojiden esinlenerek ürettiği hassas cilt tipleri için geliştirilmiş Bioderma makyaj temizleme suyu diğer ürünlerin aksine her cilt tipine uygun değildir. Temizleme suyu yüz, dudak ve göz çevresi temizlemesi için üretilmiştir. Hassas ciltteki dış etmenlerin neden olduğu kir ve bakterilerinde giderilmesinde kullanılan Bioderma makyaj suyu onarıcı, besleyici ve güzellik sağlayan Bioderma üreticileri tarafından özel olarak hazırlanmış Bioderma Sensibio H2o ile makyaj ve yüz temizleme konusunda kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçmiş Bioderma Sensibio H2o temizlik adına mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

Bioderma Makyaj Temizleme Ürünleri

Bioderma tarafından üretilen Makyaj Temizleme Suyu ağır ve koyu olarak yapılan gece makyajını dahi temizlediği misel sudur. Hassas ciltlere özel olarak hazırlanmış Bioderma Sensibio H2o diğer cilt tiplerinin kullanımına uygun değildir. Sadece uyumlu cilt tiplerinin kullanabildiği misel su her cilt tipine aynı etkileri göstermeyebilir. Hassas yapıdaki cilt türlerinin kullandığı Bioderma Makyaj Temizleme Suyu cildi temizler ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlar. Yüz, dudak ve göz çevresinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bioderma Sensibio H2o içerisinde herhangi bir katkı maddesi barındırmaz. Bioderma biota laboratuvarlarında geliştirilmiş  özel formülü sayesinde gözlerin tıkanmasını önler. Anti alerjik bir yapıya sahiptir. Bioderma Sensibio hassas cilt tipine sahip kullanıcılar tarafından herhangi bir yan etki ve alerjik reaksiyon gözlenmemiştir. Sağlık bakanlığından onaylı patentli içeriğinde parfüm kullanılmamıştır. Sensibio H2o Paraben içermez. Kolay ve pratik kullanımı olan Bioderma makyaj temizleme suyu pamuk ve ya sünger gibi aparat yardımıyla cilde rahat bir şekilde uygulanabilir. Makyaj temizleme konusunda yüzün her yerine sürülmesi olumsuz bir etki yaratmaz. Günde iki kere kullanılması cilt bakımını eksiksiz yapmaya yardımcı olmaktadır. Düzenli ve uzun süreli kullanımda en az iki ay içerisinde cilt yapısını yenilediği ve pürüzsüz bir cilde kavuşturduğu gözlemlenmiştir.

Bioderma Makyaj Temizleme Suyu

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.