sadsad x
asdasd

Bebeklerin Cildine Dost Güneş Koruyucu Mustela

03 Şubat 2017
Bebeklerin Cildine Dost Güneş Koruyucu Mustela

Bebeklerin Cildine Dost Güneş Koruyucu Mustela

Fransa’da kurulan, dünyaca bilinen ve tercih edilen bir markadır. Bebek bakım ürünlerinde adını duyurmayı başarmış Mustela, 60 yılı aşkın bir süredir bebek, çocuk ve annelerin cildinde araştırmalar yaparak patentli formüller hizmete sunmuştur. Mustela, kelime anlamı kokarcadır. Kokarcalar bilindiği üzere kötü kokar fakat ürünler adıyla tezat bir anlam taşıyarak muhteşem bir kokuya sahiptir. Expanscience laboratuvarlarında hazırlanan formüller bitkisel özler ile bir araya gelerek temizlik ve kuruluk karşıtı birçok ürünü ortaya çıkarmaktadır. Birbirinden farklı cilt sorunlarına çözüm sunan ürünler, eşsiz fiyat ve avantajları ile kullanıcıların gözdesi olmayı başarmıştır.

Bebeklerin, annelerin ve anne adaylarının güvenle kullandığı marka Mustela, ürünleri ile uzun yıllar bu alanda kullanıcılara hizmet vermiştir. Bebeklerin temizliği ve bakımı konusunda birbirinden çeşitli ürün yelpazesine sahip olan cilt bakım markası, annelerinde hamilelik ve lohusa dönemlerinde vücudunun eski haline dönmesine yardımcı olur. Mustela ailesi; bebek ürünleri, günlük bakım ve anne bakım ürünleri olarak gruplara ayrılır. Sunduğu yenilikçi formüller, yenidoğan ve çocuklar üzerinde de etkilidir.

Cilt Korumasında Etkili Mustela

Cildin güneşten korunması yetişkinlerde olduğu gibi bebek ve çocuklarda da büyük bir önem teşkil etmektedir. Cilt sağlığını doğrudan etkileyen bu durum güneşin ultraviyole ışınlarına gün boyunca korunma gereksinimini ortaya çıkarır. Cilt bariyerleri dış etmenlere karşı savunmasız bırakması bu durumu kolay bir şekilde açıklar. Bu nedenle yaz aylarında özellikle güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalan kişiler Mustela güneş ürünlerini kullanarak cildini en güvenli şekilde koruyabilir. Dışarı çıkmadan ortalama yarım saat önceden tüm vücuda uygulanmalıdır.

Dermokozmetika ailesi olarak bebeklerinizi ve çocuklarınızı güneşten korumak adına üretilmiş güneş ürünlerini sizler için listeledik. Yüksek koruma faktörlü ve hassas ciltler için birbirinden farklı ürünlerle cildiniz rahat bir nefes alacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.