x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Yüz bakımı yapılırken kadınların en sık şikâyetçi oldukları leke ve akne izlerinin meydana getirdikleri kötü görüntüdür. Bu görüntüden kurtulmak adına BB Krem& CC Krem dış etmenlerin neden olduğu kusurları kapatma konusunda mükemmel işler çıkartmaktadır.

BB Krem& CC Krem Vücuda Etkisi

Son zamanlarda en sık kullanılan ürünler arasında yer alan BB Krem ve CC krem cildin her türlü ihtiyacına karşılık vermektedir. Cildin çevresel faktörlerden korumaya yardım etmektedir. Hassas ciltler ve hassasiyet gösteren ciltlerin en fazla ihtiyaç duyduğu BB Krem ve CC Krem birbirinden ayrı görevlere sahiptir. BB kremler cilt tonunu eşitlemeye ve yüz çevresinde oluşan lekelerin kapanmasına yardımcı olmaktadır. Kapatıcı özelliği ile cilt gözeneklerini tıkamadan nemlendirme sağlayarak cildin hasar görmesini engeller. Fondöten kullananlara göre daha az kapatıcılık sağlasa bile ince yapısı ile ten üzerinde rahatsızlık oluşmasını önler. CC kremler ise ciltte oluşan sarı ve kırmızı görüntünün kapanmasına yardımcı olur. Özellikle sivilcelerin oluşturduğu kırmızı lekelerin kapanmasına büyük bir yarar sağlar. Solgun ciltler üzerinde de aynı etkiyi gösteren CC krem ürünleri cilt tonunu eşitlemeyi ihmal etmez. BB Krem ve CC krem temel olarak yaptıkları işler farklı olmasına karşın sağladıkları etkiler birbirine benzemektedir. Nemlendirme sağlayan her iki ürün cilt sağlığını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Dermatolojik testlerden geçerek uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

BB Krem& CC Krem Ürünleri

Garnier BB Krem, karma ve yağlı ciltlerin kullanımına özel olarak hazırlanmıştır. Yirmi dört saat boyunca etkin bir nemlendirme sağlar. İnce yapısı ile cildin kalıp veya maske gibi durmasına izin vermeden rahat bir şekilde cilt yüzeyinde durmasını sağlar. Renkli pigmentler sayesinde cilt üzerinde meydana gelmiş tüm lekelerin kapanmasına yardım eder. Üstün kapatıcılık özelliği sayesinde cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Diğer BB kremlerden farklı olarak sürüldüğü anda ferahlık sağlayan Garnier markası ürün muhteşem bir serinliğe kapı açar. Dermatolojik testlerden geçerek kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler sırasında yer almaktadır.

La Roche Posay Rosaliac CC Krem, içeriğinde bulunan termal su ile ferahlık sağlamaya yardımcı olan ürün cilt yüzeyinde oluşan kalıcı izlerin kapatılmasına yardımcı olmaktadır. Yüz bakımı yapılırken önemli olan uygulamalardan biri olan CC krem işlemi mükemmel bir zemin hazırlayıcıdır. Nemlendirme ve ferahlatıcı özelliği bir arada olan bu ürün kalıcılık konusunda diğer ürünlerden farkını göstererek gün sonunda da ciltte varlığını sürdürmektedir.

BB Krem & CC Krem

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.