sadsad x
asdasd

Avene ve Peeling Bakımı

23 Mart 2017
Avene ve Peeling Bakımı

Avene ve Peeling Bakımı

Avrupa’nın en eski cilt bakım markaları içerisinde yer alan Avenedermokozmetik bir markadır. Cilt sağlığı, cilt üzerinde meydana gelen reaksiyonların giderilmesine yardımcı bir ilkeye sahiptir. Bu nedenle ilk olarak temizliğe önem vermektedir. Her cilt tipi için özel olarak bakım ürünleri hazırlanmıştır. Avene ürünlerinin kaynağı avene termal su tesislerinden gelmektedir. Hemen hemen her ürünün formülünde bulunan termal su, cilt sağlığına olumlu bir biçimde iyi gelmektedir. Kalıcı olarak tedavi sağlayan özelliğe sahip avene markası, diğer birçok ürün gibi doğal yollarla üretilmektedir.

Formülünde bulunan termal su, bitki özleri ve doğal bileşenler kullanıcılar tarafından oldukça beğeni görmüştür. İnsan sağlığını ve doğallığı ön planda tutan dermokozmetik marka, müşteri memnuniyetine de büyük önem göstermektedir. Cilt yüzeyinin en doğal biçimde pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Avene ürünleri içerisinde sıklıkla tercih edilen peeling bakımı, temizlik ve cilt bariyerlerinin düzenlemesinde büyük bir öncüdür. İçeriğinde bulunan aktif bileşenler kanallara nüfuz ederek derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Siyah nokta, akne gibi yerleşen kir öbeklerinin yok olmasını sağlar. Yağ kanallarının da temizlenmesine yardımcı olan avene peeling akne oluşumunun önüne geçer. Peeling ürünlerinin göz çevresinde ve dudak çevresinde toleransı bulunmamaktadır. Bu nedenle bu bölgelere uygulanması kesinlikle sakıncalıdır. Hızlı ve pratik bir kullanıma sahiptir. Hassas ciltler tarafında kullanıma uygun bir yapıdadır. Canlı, parlak ve yumuşak bir dokunuşa vesile olmaktadır.

Siz de yüz temizliğinize önem veriyor, bariyerlerde biriken kir ve kalıntılardan kurtulmak istiyorsanız bakım ürünlerini dermokozmetika olarak sizlere derledik. Yüz tipinize uygun bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.