x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Mevsimler geçerken ilkbahar gelip yaz başlarken cildimiz savunmasız kalır. Soğukların bitmesiyle cilt korumasını en aza indirger. Bu nedenle cilt yüzeyinde birçok problem gözlenir. Ciltte oluşan problemler arasında en çok koruma sağlanması gereken unsur güneşin zararlı ışınlarıdır. Güneşin zararlı UV ışınları cildin yapısına hasar verir. Aynı zamanda cilt lekelerinin oluşmasına neden olur. Cildin yapısını bozan ve lekelenmesine sebep olan bir diğer unsurlar ise, dış etmenler hava, kir, toz ve yaşlanma belirtileridir. Cildin bu etkenlerden korunması için cilt bakımını eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Cilt bakım markalarının arasında yer alan Avene, güneş kremi ürünleri ile etkili bir çözüm sağlamaktadır. Avene güneş ürünleri suya dayanaklı, paraben içermeyen ürünleri ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan Avene güneş ürünleri güneş altında fazla kalmış ciltlerinde zarar görmesini engellemeye yardımcı olur. Özel geliştirilmiş formüle sahip olan Avene güneş kremi, klinik testler ve araştırmalardan başarı ile geçmiştir. Cilt yüzeyinde etkin koruma sağlayan Avene güneş kremi cildin deformasyona uğramasını önleyici içeriğe sahiptir.
Göz çevresi hassas yapıya sahip kişilerin göz çevresi kremleri ile birlikte kullanabileceği güneş koruyucu kremler, güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin koruma sağlamaya yardımcı olur.
Avene termal su içeriği ile cildi uzun süre rahatlatır. Kullanımı kolay ve pratik olan Avene güneş koruyucu kullananların beğenisini kazanmıştır. Avene hassas ciltler için güneş kremi ile güneşe karşı hassasiyet gösteren ciltlerin de yanında var olan Avene ürünleri, tüm cilt tiplerine uygun geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Avene Spray SPF 50

Özel olarak hazırlanmış sprey formunda sunulan güneş koruyucu, cildi nemlendirmeye ve güneşin zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olur. Yüz ve ovalinde oluşan çil, kırışıklık, kızarıklar gibi etmenlere karşı savunma mekanizmasını oldukça kuvvetlidir. Suya dayanıklı içeriği ile çok yoğun bir etkiye sahiptir.

Avene Spray SPF 30

Hassas ciltler için geliştirilmiş güneş koruyucu otuz faktör koruma ile cildin nemlenmesine yardımcı olur. Tüm yüze uygulanan Avene Spray SF30 gün içerisinde su ile temastan sonra yenilenmesi gerekmektedir. Cildi korumaya ve yatıştırmaya yardım eder. Avene kullananların en çok tavsiye ettiği ürün arasında yer tutan Avene güneş kremi cildin sağlığını ister.

Avene Huile Solaire SPF30

Güneşin cilt yüzeyinde oluşturduğu çillenme, lekelenme, yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlayan Avene Huile Solaire SPF30 doğal bronzlaştırma kazandırır. Ciltte kolayca emilen yağ formuna sahip güneş koruyucu yapışkan bir hissiyat bırakmaz. Hassas ciltler için kullanıma uygun olan yağ suya karşı dayanaklıdır. İçeriğinde paraben bulundurmaz. Geniş bir koruma sağlayan Avene Huile Solaire SPF30 güneşe çıkmadan önce kullanılması tavsiye edilir. Güneş koruyucu yağın cilde azami miktarda yayılması güneş koruma süresini üzerinde etki eder.

Avene Güneş Kremi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.