Yandex Metrica

Avene Fondöten

Kusursuz bir cilt her an ön plana çıkmaktadır. Güzellik kavramını etkileyici bir şekilde ortaya koyan Avene fondöten ürünleri , bir makyajın en önemli adımıdır. Yüz hatlarını belirginleştirmek ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak için kullanılan Avene fondötenler her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık, leke, morluk ve homojen bozuklukları kapatmak için kusursuz bir baz görevi görmektedir. Günlük olarak kullanılan kozmetik ürünler arasında yer alan Avene fondöten ürünleri profesyonel bir makyaj için zemin hazırlayıcıdır. Likit, krem, stick gibi çeşitli formlara sahip olan fondötenler, parmak uçları ve yahut sünger, fırça yardımıyla uygulanır. 


Avene fondötenleri seçerken dikkat edilmesi önemli olan konulardan bir tanesi cilt tonuna uygunluğudur. Bu ürünler her cilt tonuna ideal bir tona sahiptir. Ürünlerin içeriğinde güneş koruyucu özelliği ile gün boyu gün ışığında kalmanızı kolaylaştırır. Yağlı ve karma ciltlerin kullanımına ve kuru, normal ciltlerin kullanımına uygun çeşitleri bulunmaktadır. Cilt yüzeyine kolayca dağılan kremsi yapısı mükemmel bir kapatıcılık sağlar. Avene fondöten çeşitleri içeriğinde parfüm ve paraben bulundurmaz. Yağsız formüle sahip olan Avene fondöten ciltte parlamaya neden olmaz. Yüz çehresinde akne, sivilce ve siyah nokta gibi sorunlara yol açmaz.  Ürünleri kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştı

Compact 50 Teinte Dore, güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan kapatıcı fondöten güzellik ve bakıma önem veren kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Teinte Dore suya dayanıklı formülü ile makyaj yapımında pürüzsüz bir zemin hazırlayıcıdır. Cilt kusurları olan lekeler ve ton farklılıklarının etkili bir şekilde üstünü örter.  Compact 50 Teinte Dore yüksek koruyucu faktörleri sayesinde gün içinde güneş ışınlarının temas etmesiyle akıcılık sağlamaz. Parfüm ve paraben içermeyen Teinte Dore hassas ve alerjik dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Koyu tenliler için hazırlanmış Avene fondöten, Teinte Dore Güneşe çıkmadan önce kullanılması tavsiye edilir.

Compact 50 Teinte Sable, Avene ürünleri arasında yer alan hem güneş koruyucu hem de renkli fondöten kullananların beğenisini kazanmaktadır. Zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayan Compact 50 Teinte Sable katı bir görünüme kremsi bir yapıya sahiptir. Teinte Sable sünger ve ya fırça gibi bir aparat yardımıyla cilde uygulanır. Cilt yüzeyinde oluşan lekelerin ve ince çizgilerin doldurulmasına ve pürüzsüz görünmesine yardım eder. Cilt tonu eşitsizliği yaşayan ciltlerin kullanması gereken Teinte Sable her cilt tipine uyum sağlamaktadır. güneşin dik gelen ışınlarından korunmak için günlük kullanıma uygundur. Compact 50 Teinte Sable dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçerek kullanıcıların güvenle koruma sağlamasına ve cilt kusurlarını kapatmasına yardımcı olmaktadır. Avene fondöten ürünleri kullanıcılarına kusursuz bir cilt bakımı sağlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.