x
Kategoriler

Yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş olan Avene ürünleri içerisinde etkinliğini en iyi şekilde kanıtlayan marka serisi Cleanance yüz çevresinde meydana gelen akne, sivilce, siyah nokta ve leke izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Cilt katmanlarında meydana gelen yağlanma sonucu cilt bariyerlerinin tıkanması nedeniyle meydana gelen bu ufak iltihap durumu kötü bir görünüme neden olmaktadır. Kadınlar her zaman cilt bakımına önem gösterir ve bu nedenle günlük ve aylık olarak yüz bakım ürünleri ile dermokozmetik markaların ne denli işe yaradığını görmektedirler. Kozmetik ürünlerden daha fazla etki alanına sahip doğal kaynaklı bileşenler cildin daha sağlıklı olması adına büyük bir uğraş vermektedir.

Avene Cleanance Etkileri

Avene Cleanance serisi yağlı ve akneye meyilli ciltlerinde kullanabileceği doğal bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Temizleyici ve bakım yapıcı marka serisine sahip olan Avene bakım ürünleri sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. sebum seviyesini düzenlemeye yardımcı olan bakım serisi aynı zamanda cildi derinlemesine temizleyerek yağ dengesini en iyi şekilde optimize eder ve denge kurar.  Kuru ciltler üzerinde de etkisini gösteren Cleanance serisi nemlendirici ürünleri ile cilt toleransını korumaya yardımcı olur. Avene bakım ürünleri içeriğinde bulunan AHA bileşeni ile cilt yüzeyini mikro derecede soyup yeniler. Sentetik olarak elde edilmiş Glikolik Asit doğal meyvelerin sağladığı asitin cilde iyi gelmesini sağlamaktadır. Pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmak isteyen her bireyin mutlaka kullanması gereken bakım ürünleri arasında bulunan Avene Cleanance Serisi oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.

Avene Cleanance Serisi Ürünleri

Yağlı Ciltler için Arındırıcı Maske; cilt temizliğinde büyük bir başarı sağlayan dermokozmetik ürün, uzun süre kullanımı sayesinde cilt toleransını dengelemeye yardımcı olur. Dış etmenlerden kaynaklı gözeneklerin genişlemesini önlemeye yardımcı formülü sayesinde gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. peeling etkisi yaratan bu Avene Cleanance Mask AHA- BHA ile kir öbeklerini derinlemesine temizler. Matlaştırıcı ve yatıştırıcı etkisi ile parlaklığı giderir ve kızarık görünümün yok olmasına yardımcı olur.

Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Temizleme Jeli; sabun içermeyen formüle sahip temizleme jeli cildi mükemmel bir şekilde kir ve dış etmenlerden arındırmaya yardımcı olmaktadır. Termal su ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cilt yüzeyinde oluşan akne ve siyah noktaların giderilmesini sağlar. Rahatlatıcı ve ferahlatıcı yapıya sahip olan bu ürün Avene Cleanance Gel Nettoyant paraben içermez. Özel kapağı sayesinde kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

Avene Cleanance

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.