sadsad x
asdasd

Acnecinamide

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
6 ürün

  Yüz ovalinde bulunan T bölgesi yağlanma konusunda en hassas yerlerden bir tanesidir. Yağlı ciltler ve karma ciltlerde sıklıkla gözlemlenen yağlanma problemi ciltte ki yağ kanallarının dolması ve iltihaplanmasıyla sivilce ve akne oluşumuna yol açar. Acnecinamide ürünleri cilt yapısında bulunan yağ kanallarını temizlemeye ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

  Acnecinamide yağlı ve akneye meyilli ciltler için geliştirilmiş formülü ile akne, sivilce ve siyah nokta gibi cilt yüzeyinde oluşan gözenekleri derinlemesine temizler. Ciltte oluşan fazla yağlanma zamanla cildin sebum dengesini bozar. Bozulan sebum dengesi cilt problemlerinin artmasına neden olabilir. Bunun için yapılması gereken en önemli aktivite günde en az iki kere yüz temizliğini sağlamaktır.
  Yüz temizliği en ilkel olarak sadece su ile yapılır. Saf su derinin içine nüfuz ederek gözleri temizlemeye yardım eder.

  Acnecinamide ürünleri sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir görünüm için geliştirdikleri ürünler arasında Acnecinamide jel, Acnecinamide jel krem ve Acnecinamide mendil ürünleri yer almaktadır.

  Akne problemi her kesim insanda bulunmaktadır. En çok etki gösteren dönem, ergenlik dönemidir. Sivilcelerin fazlasıyla belirdiği bu dönemde hem psikolojik hem de fiziksel olarak kötü bir hissiyat uyandırır. Aynı zamanda yanlış beslenme, stres ve diğer dış etmenler de sivilce oluşumunda etkilidir. Acnecinamide ürünleri kullananlar tarafından araştırılıp deneyerek memnunniyet sağlamaktadır. En çok tercih edilen Acnecinamide ürünü, Acnecinamide mendildir.

  Acnecinamide PHA Jel

  Cilt yüzeyinde oluşan sivilce, siyah nokta oluşumuna engel olmaktadır. Bu ürün pürüzsüz ve kusursuz bir cilt ortaya çıkarmak için uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda en doğal bitki özlerinin birleştirilmesiyle meydana gelmiştir. Özel formülü sayesinde sivilce oluşumunun yanı sıra cildi canlandırır. Aşırı yağlanmayı önleyen, Acnecinamide PHA Jel gözeneklerin temizlenmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardım eder. Kızarıklık, leke ve leke izleri, akne ve akne izlerini gidermeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun olan Acnecinamide PHA Jel cildin bakımını düzenli bir şekilde sağlar. İçeriğinde bulunan Pro- Vitamin 5, Beta Glukan cilde su sağlar. 

  Acnecinamide Mendil

  Temizleme, siyah nokta, sivilce ve kızarıklıkların giderilmesinde etkili rol oynayan Acnecinamide mendil ürünü, cildi yenilemede ve tıkanmış gözeneklerde etkisini gösterir. İçeriğinde bulanan AHA kompleksi ve glikolik asit ve laktik asit yeni hücre oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Bu mendiller sivilce için özel olarak üretilmiştir. Rahatlatıcı bir his verir. Günde bir kere temiz cilde uygulanır. Masaj yapar gibi iyice temizlenen yüz ilk gün ki pürüzsüz ve kusursuz görünümüne geri kavuşturur.

  Acnecinamide Jel Krem

  Yağ ve nem dengesinde kontrol sağlayan Acnecinamide jel krem ciltte oluşan leke ve izleri kısa sürede yok etmeye yardım eder. Jel kıvamında kolay sürülebilen bu ürün kusurları yok etmede birebirdir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.