x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Kadınlar erkeklere göre daha erken yaşlanma belirtileri göstermektedir. Bu nedenle yüz sıkılaştırıcı ürünlere daha fazla ihtiyaç duyarlar. Yaşlanma belirtilerini en aza indirgemek adına kullanılan ürünler özellikle kadınların dertlerine çözüm sunmaktadır.

Yüz Sıkılaştırıcı Vücuda Etkisi

Cilt yapısını düzenlemeye yardımcı olan cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Yüz bakımı içinde büyük bir yardımcı olan yüz sıkılaştırıcı ürünler anti aging etkisi ile cilt yüzeyinde meydana gelen kırışıklık, sarkma gibi sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin derin bir nefes almasında ve gözeneklerin sıkılaşmasında etkili mükemmel bir bakım sağlar. Yüz sıkılaştırıcı ürünler hücre yapılarının yeniden düzenlenmesini sağlamaktadır. Doğal bitki özlerinin karışımı ile meydana gelen ürünler serum, krem ve losyon şeklinde çeşitli formlara sahiptir. Yüz ve boyun bölgesinde oluşan deri sarkmalarını düzenli kullanım ile toparlanmasına yardımcı olur. Nemlendirici etkisi ile de uygulandıktan sonra yüz bölgesinin yumuşamasını sağlamaktadır. Kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm için olgun ciltlere sahip her bireyin kullanması gereken ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylanarak dermatolojik testler sonucunda başarısı kanıtlanarak insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Bu nedenle cilt tipine uygun ürünleri kullanmak yüz çevresinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasını engellemektedir. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntı gibi durumların oluşmaması için doğru ürünlerin doğru miktarda uygulanması gerekmektedir. Aynı zamanda bozulmuş ve kırışıklık oluşmuş ciltlerde yeniden şekillendirme özelliğine sahip doğal bileşenlerden meydana gelen ürünler içermektedir. Her ürünün formülü ayrı olarak hazırlanmıştır.

Yüz Sıkılaştırıcı Ürünler

Kuru Ciltler İçin Bakım, anti aging etkili Dermalogica Extra Firming Booster cilt duvarlarını yeteri derecede sıkılaştırmaya yardımcı olmaktadır. Kırışıklıklara meydan okuyan formülü sayesinde erken yaşlanma belirtilerini uzun süre yeniden oluşmasını önlemeye yardım eder. Konsantre bakım sağlayan yüz sıkılaştırıcı ürünler içeriğinde bulunan bitkisel ve çiçek özleri ile cildin derinlemesine nem kazanmasını sağlamaktadır. Cilt yapısını güçlendirmek içinde etkili bir formüle sahip olan bu ürün vitamin ve proteinler ile desteklenmektedir. Cilde zarar vermeden mükemmel bir bakım yapar. Cilt sorunlarına neden olmaz. İstenmeyen görüntüyü kısa sürede yok eder. Gözeneklerin sıkılaşmasını ve oluşmuş hassasiyetin yatışmasını sağlar.

Sıkılaştırıcı ve Mikro Soyucu Tonik, cilt temizlenirken aynı anda gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Sıvı formülü sayesinde yüz ovalinde dağılımı oldukça kolaydır. LaRoche Posay Effaclar Tonik aynı zamanda ölü hücrelerin cilt yüzeyinden kolayca arınmasını da sağlamaktadır. Su ihtiyacı giderilmiş cilde kavuşurken bir yandan da sıkılaşma ve rahatlama hissiyatını derinlere kadar yaşatır.

Yüz Sıkılaştırıcı

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.