x

Kadınlar düzenli olarak beslenme alışkanlıklarını sürdüremezler. Her hafta başlanan diyetler kısa sürede etki etmemesi ve yoğunluğa bağlı aynı düzlem üzerinde yeme alışkanlıklarını terk edememesi sonucunda vücut yağlanmaya başlar. Spor salonlarında harcanan vakit terleme ve kilo kaybını sağlasa da vücut sıkılaşması gerçekleşmemektedir. Vücut,  kadınların kilo verse de bunu göstermesine engel olur. Dermokozmetik ürünler arasında son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan vücut sıkılaştırıcı kremleri etkisini göstermektedir.

Vücut Sıkılaştırıcı Vücuda Etkisi

Dış görünüş kadınları için oldukça önemlidir. Kıyafet, güzellik, bakım ve son modayı takip edebilmek adına fit kalmak isterler. Uzun süre verilen kilolar vücudun sarkmasına neden olur. Fiziksel olarak kötü bir görünüm sağlayan vücut elastiğini kaybetmesine yol açar. Bunun için özellikle dermokozmetik ürünler geliştirilmektedir. Cildin yeniden sıkılaşması ve elastikliğini kazanması için üretilen formüller kısa sürede etkili bir şekilde kendini göstermektedir. Cilt bakımı ve vücut bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamaya yardımcı olan vücut sıkılaştırıcı kremleri spor ve egzersiz yaparak istenilen görünüme kolayca ulaştırmayı sağlar. Günlük iş temposunda veya ev işlerinde vakit bulamayan kişiler vücut sıkılaştırıcı kremleri kullanarak işlerini aksatmadan bakımlarını gerçekleştirmiş olurlar. Renkli dokulara sahip özelliği ile vücut üzerinde farklı tonda durmaz. Yapışkan ve yağlı his bırakmaz. Kıyafetlerin üzerinde leke yapmadan kolayca kullanıma uygundur. Vücut sıkılaştırma ürünleri kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunmaktadır.

Vücut Sıkılaştırıcı Ürünler

Göğüs Kaldırma Etkili Losyon, yaşlanma ile beraber uzun süre emziren annelerin göğüsleri sarkmaya başlar. Bu nedenle olumsuz bir görünüm meydana gelir. Psikolojik olarak olumsuz etkilere neden olan bu durum gittikçe daha da kötü bir hale gelir. Kadınların sıkıntı yaşadığı bu durum Deborah Göğüs Kaldırma Etkili Losyon ile çözüme kavuşmaktadır. Tamamen bitkisel içeriklerden hazırlanan formül yağlı, hassas, normal ve karma tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Vücut bakımına destek olan bu ürün kullanıldığı günden itibaren cilde yumuşaklık verir. Parlatır ve yatıştırır. Nemlendirici etkisi ile yumuşak bir dokunuş sağlar. Göğüs ucuna değdirilmeden uygulanması gereken ürün masaj yaparak dairesel hareketler ile günde bir veya iki kere uygulanmalıdır.

Karın Kalça İnceltici, vücudun içerisinde biriken yağlar depolanmaya başlar ve zamanla görünümü etkiler. Bu görünümü kaybetmek için yapılan sporlar ve egzersizler vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur. Basen kalça ve karın bölgelerinde etkisini gösterir. Hassas, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirir ve yumuşak bir dokunuş sağlar.

Vücut Sıkılaştırıcı

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.