sadsad x
asdasd

Vichy Nutrilogie - Yoğun Bakım Serisi

İnsanların cildi doğuştan bir tipe sahip değildir. Çevre ve fiziki şartlar altında cilt yüzeyi gelen etkilere karşı olarak gösterdiği tepkilere cevap vermektedir. Zamanla kuru bir cilt yapısına bürünen normal yapılar zaman içerisinde farklı reaksiyonlar göstermektedir. Bunlardan en önlemlisi cilt kusmasına neden olacak etkenler arasında yer alan güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının cilde direk temas etmesidir. Uzun süre ultraviyole ışınlarına maruz kalmak cildin kurumasına neden olmaktadır.

Cilt kuruması en sık gerçekleşen bölgeler dudak, göz ve el çevresidir. Nemsizlik ve çevresel faktörlerin neden olduğu kuruluk dış görünümü olumsuz olarak etkilemektedir. Günlük yaşantımızda yaptığımız bakım kadar önemli olan el bakımını eksik etmemizdir. Her alanda en büyük yardımcımız olan ellerimiz çeşitli etkenler sayesinde hasar görür ve yıpranmaya başlar. Tüm bu sıkıntıların giderilmesine yardımcı olacak Nutrilogie kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Kuruyan çatlayan eller ve dudaklar için gösterdiği bakım Vichy Nutrilogie ürünleri büyük memnuniyet sağlamaktadır.  Cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan Nutrilogie onarıcı el bakım kremleri sayesinde pürüzsüz ve yumuşak, ipeksi bir dokunuş sağlar. dermatologların testlerden geçirerek ihtiyaç duyulan ciltlerin bakımını yapmaya uygun olduğu kanıtlanmıştır. Alerjik etki edecek bir özelliğe sahip değildir. Vichy Nutrilogie dudak bakımında da etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Nemsiz kalmış ciltlerde meydana gelen kırışıkların giderilmesine de yardımcı olmaktadır. El ve dudak kremleri sayesinde soğuk kış ayları daha güvenle ve keyifli geçer. Nutrilogie kullananlar gün geçtikçe olumlu etkiler sayesinde mükemmel bir bakıma kavuşur.

Vichy Nutrilogie Ürünleri

Kuru Ciltler için Krem, çok kuru ciltler için hazırlanış Vichy yüz nemlendirici soğuk havalarda meydana gelen tahriş ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Çok kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Cildin doğal dengesini bozmadan nemlendirme sağlar. hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandıran besleyici bakım kremi vücut üzerinde etkinliğini arttırır. Cilt katmanlarının altını ve üstünü derinlemesine nemlendirir. Tahriş ve kızarıklığa yol açmadan mükemmel bir bakım yapar. Gözeneklerin tıkanmasına neden olmadan nemlendiren Vichy Nutrilogie sıklaştırmada da yardımcı olur. Gün içerisinde nemsiz ve susuz kalan cilde anında etki eder. Cilt parlaklığını arttırır ve doğal sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Yanma hissiyatı uyandırmaz. Erkeklerin ve bayanların kullanımı ortaktır. Cilt tolerans eksiliğini dengeler. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçerek Vichy yüz nemlendirici kullananların en sık tercih ettiği ürünler arasına girmiştir. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği dermokozmetik marka Vichy Nutrilogie ürünleri ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. Vichy laboratuvarlarında hazırlanmış formül cilt bakımında etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Vücut bakımında kurumuş ciltlerin dostu olarak etkinliğini sürdürmektedir. Vichy yüz nemlendirici diğer ürünlerle desteklenerek alımlı ve doğal bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.