sadsad x
asdasd

Bliss El ve Ayak Bakımı

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Eller yüz bölgesinden sonra dış etkenlere maruz kalan organlarımızda biridir. Ayaklar ise gün boyu kapalı olmasıyla bakımı oldukça zorlaşır. Ellerimiz ne kadar gün içinde kirlenirse ayaklarda aynı şekilde hava alamadığı için nemsizlik meydana gelir ve çatlaklar oluşur. Bu durum kötü bir görüntüye sebebiyet verir. El veya ayak bakımına bu nedenle özen göstermek gerekir. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak bakımının eksiksiz şekilde tamamlanmasını sağlar.

Bliss markası Amerikan kökenli olmasına rağmen Fransa’ da kurulan bir dermokozmetik markasıdır. Geliştirdiği ürünlerle kullanıcıların memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu nedenle kadınların ve erkeklerin dış etkenlere ve çevresel faktörlere en çok maruz kalan el veya ayaklara özel olarak formüller üretmektedir.  

Bliss el ve ayak bakım ürünleri hem ellerin hem de ayakların düzenli olarak temizlenmesine yardımcı olur. Ayak tabanlarında meydana gelen çatlakların ve kuruluğun giderilmesini sağlar. Eller de ise yaşlanma belirtilerinin düzelmesine olanak sağlar. Kuruluğu yok eder ve yumuşak ipeksi dokunuşa kavuşturur.

Bliss El ve Ayak Bakımının Sağladığı Faydalar

Yüz için estetik uygulamalar yapılabilir fakat ellere ve ayaklara böyle bir şey olması mümkün değildir. Elleri sık sık yıkamak bakteri oluşumuna karşı koruma sağlar. Aynı zamanda sıkça yıkamak ellerin yıpranmasına neden olur. Ayaklarda ise mantar, nasır gibi problemler meydana gelir. Bu durumlar için geliştirilmiş özel formüller bliss tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Cildi özenle besler ve erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma altına alır. Ölü derilerden arındırır. Ayaklarda oluşan nasır gibi rahatsızlıkların iyileşmesine ve kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur.

Bliss El ve Ayak Bakımı ve Ürünleri

High Intensity Hand Cream: Makadamia fındığı içeren formülü özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Erkan yaşlanma belirtilerin deri üzerinde oluşumuna engel olur.  B5 vitamini, üzüm ve elma aromasıyla hoş bir kokuya sahiptir. Nemlendirme konusunda harikalar yaratır. İpeksi ve kadifemsi dokunuşa kavuşturur. Yağlı hissiyat yaratmaz.

Komple El Bakım Eldiveni: Dış etkenlerden, soğuktan, aşırı sıcaktan dolayı hasar gören kuruyan ellerin nemlenmesini sağlayan eldiven, 20 dakika içinde benzersiz sonuçlar yaratmaktadır. Formülüne bulunan üzüm, jojoba yağı mükemmel bakım yapmanıza yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.