x
Kategoriler
Filtrele

Kimin İçin?

Markalar

Hassas ciltler için geliştirilmiş Bioderma Sensibio serisi dermokozmetik ürünler arasında en iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Sağlık bakanlığından onaylanmış Bioderma Sensibio ürünleri, birçok klinik ve testlerden başarı ile geçmiştir. Bioderma Sensibio ürünleri cilt hassasiyetine ve dayanaklılığına karşı kısa sürede etki eder. Cildi yatıştırır ve güneş koruyucu özelliği ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlar. Hassas ciltlere sahip kişiler en küçük darbede kolayca hasar görebilirler. Yıpranmış ve tahriş olmuş ciltler için kullanıma uygun olan Bioderma Sensibio serisi özel patentli ürünleri ile cildi yeniden yapılandırır ve dayanıklılığını arttırarak istenilen korumayı sağlar.

Kızarıklık, tolerans düşüklüğü, kuruma ve kaşıntı gibi cilt sorunları yaşan kuru ve çok kuru ciltlere sahip kişilerce kullanılan Bioderma Sensibio serisi, kısa sürede bu sorunları en aza indirger. İçeriğinde herhangi bir kimyasal ve zararlı madde barındırmaz. Hipoalerjiktir. Kozmetik ürünlerin kullanılmasına yardımcı olarak makyaj bazı niteliğinde kullanıma uygundur. Bioderma Sensibio serisi kullananlar arasında en çok tercih edilen ürün Bioderma H2o temizleme suyudur.  Cilt temizliğinde etkili sonuçlar ortaya çıkartan Bioderma Sensibio serisi, içeriğinde paraben bulundurmaz. Parfümsüz içeriklere sahiptir.

Bioderma Sensibio Antiperspirant Roll On

Yaz aylarında sıcaklarla birlikte vücudun salgıladığı ter, çevreyi ve kişinin kendisini son derece rahatsız eder. Dış etmenler ve yediğimiz yemeklerin etkisiyle dışarıya yansıyan ter kokusu, gün içerisinde kullanılan Bioderma Sensibio Antiperspirant Roll On sayesinde daha rahat ve konforlu hissetmenizi sağlar.

Bioderma Sensibio AR BB Krem

Hassas ciltlerde meydana gelen kızarıklık ve lekelere karşı savaş açan Bioderma Sensibio AR BB Cream nemlendirici özelliği ile cilt bakımını ve yüz bakımını aynı anda yapar. Cilt rengi eşitleme fonksiyonuna sahip ürün cildin homojen renk almasını sağlar. Bioderma Sensibio AR BB Cream aynı zamanda cildi yatıştırır ve cildi yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Cilt kusurlarını üstün kapatıcı formülü sayesinde görünmez bir hale getirir.

Bioderma Sensibio AR Krem

Kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için hazırlanmış Bioderma Sensibio AR Cream hassas ciltler için yatıştırıcı ve kurumuş ciltleri nemlendirici bakım kremidir. Yüz bakımında kullanılan bu ürün rahatsızlık hissiyatını tamamen ortadan kaldırır. Patentli ürün olan Bioderma Sensibio AR Cream cilt sorunlarına karşı savaşır. Tolerans seviyesini yükseltir. Makyaj bazı olarak kullanılan bu ürün kullanılanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Temizleyici

Nem kaybı ve hassas ciltlerin yaşadığı cilt sorunlarını onarmak ve yeniden yapılandırmak için hazırlanmış Bioderma Sensibio Foaming Gel toleransı düşük kişilerin cilt temizliğini mükemmel bir şekilde yapar. Hassas cildi narince temizler ve sebum seviyesini dengede tutar. Cilde köpürtülerek uygulanır ardından durulanır.

Bioderma Sensibio H2O Temizleme Suyu

Misel solüsyon olarak tasarlanmış cilt temizleyici Bioderma Sensibio H2o yüz ve göz çevresinde kullanıma uygundur. Paraben içermez. Parfümsüz ve içeriğine herhangi bir kimyasal ve zararlı madde içermez.

Bioderma Sensibio

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.