x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

1 2
1 2

Bioderma Ürünleri

Birçok farklı ürünü ile adından sıkça bahsettiren Bioderma ürünleri 60’a yakın ülkede satışları yapılmaktadır. Bioderma ürünleri kullananlar tarafından kendi alanında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bioderma Fransa’da kurulan dermatoloji laboratuvarlarında çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firma ürünlerini hazırlarken geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Bioderma her cilt tipinin ihtiyacına yönelik ürünler geliştirmektedir. Cildin sağlıklı ve bakımlı görünmesine yardımcı olan ürünler sayesinde cilt yüzeyi kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.
Bioderma ürünleri her cilt yapısına göre farklı ürün çeşitleri sunmaktadır. Böylece kullananların kendi ciltlerini tanımaya olanak sağlamış bulunmaktadır. Bioderma Sensibio serisi, tamamen dermokozmetik olan bu ürün serisi cildi yatıştırır. Hassasiyete karşı koruma sağlayan Bioderma Sensibio serisi koruyucu bakım ürünleri güneş ışınlarına karşı da koruma sağlar. Bioderma Sensibio serisi patentli ürünleri ile birçok cilt sorununa çözüm sağlar. Özellikle toleransı düşük ciltler üzerinde etki eden bu seri klinik ve test araştırmalarından başarı ile geçmiştir. Parfüm ve paraben içermez kullananlar tarafından en sık tüketilen ürünü Sensibio H2o ürünüdür.

Bioderma Cicabio serisi, cilt yüzeyinde oluşan yaralar ve şişlikler için üretilmiş olan Cicabio serisi aynı zamanda sızıntılı veya sızıntısız kesiklerde de etkisini gösterir. Gündelik yaşantı içerisinde ufak kazalar sonrasında anında kullanılabilen bu ürünlerin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli kullanım sonunda hasarlı bölgede iz ve leke kalıntısı bırakmaz. Bioderma Cicabio serisi kullananlar en sık estetik sonrasında oluşan hasarlarda bu seriyi kullanmayı tercih etmektedir.

Kuru ve çok kuru ciltler için hazırlanmış Bioderma serilerinden biri olan Hydrabio, nemsiz kalmış ciltler için hazırlanmıştır. Ciltte oluşan yağlanmayı azaltmaya yardım eden Bioderma Hydrabio serisi akne ve akne izlerinin meydana gelmesini engeller. Yapılan test ve araştırmalar sonucunda hiçbir yan etkisi bulunmayan Bioderma Hydrabio serisi cildi spf30 faktör şeklinde güneş koruyucu içeriği ile etkili bir koruma sağlar.

Bioderma Sebium serisi ise yağlı ve akne eğilimli cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Yağlı ve karma ciltlerde sivilce oluşumu daha sık görülmektedir. Temizleme ve bakım ürünlerini tamamlayıcı ürünlerin birlikte kullanılmasıyla kusursuz bir görünüme kavuşturur. Cilt yüzeyinde bulunan sebum seviyesini dengelemek için içeriğinde bulunan doğal özlerle yeniden canlılık kazandırır. Bioderma Sebium serisinin öne çıkan ürünleri Bioderma Sebium H20, Bioderma Sebium Hydra Creme, Bioderma Sebium Purifying Bar’dır.

Bioderma güneş ürünleri, hassas ciltleri düşünülerek tasarlanmış koruyucu ürünleri ile güneş altında kalma sürenizi ayarlamanıza yardımcı olur. Güneş ışınlarının yarattığı cilt sorunlarından bir tanesi olan güneş lekeleridir. Bu lekeler ciltte kötü görünümlere sebep olmaktadır. Güneş alerjisi olan kişiler içinde koruyucu özelliği bulunan Bioderma ürünleri güvenli koruma için patentli ürünleri ile kullananlar tarafından en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tamamen dermokozmetik olan Bioderma ürünleri arasında ayrıca Bioderma Node, Bioderma Atoderm ve Bioderma ABCDerm serileri yer almaktadır.

e

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.