x
2017 Ocak 19

Erkekler Nasıl Bakım Yapar?

Bakım denilince ilk akla kadınların cildine kullandıkları maske, nemlendirici gibi ürünler gelir. Oysaki erkeklerde kadınlar kadar cildine özen gösterir ve bununla ilgi çeşitli bakım ürünlerini yüz bölgesine uygular.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 18

Bebeklerde Konak Hastalığı Nedir?

Bebekler doğdukları andan itibaren soluduğu havaya karşı dirençleri düşüktür. Cilt bariyerlerinin tam olarak gelişmemesi özellikle yüz bölgesinde kabarma ve minik sivilcelerin oluşmasına neden olur.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 17

Bioderma Cicabio Serisi

Ev kadınları gündelik ev işleriyle uğraşırken ufak kazalar yaşar. Kesik, çizik, morluk gibi cilt yüzeyinde meydana gelen bu ufak hasarlar dermokozmetik ürünler kullanılarak eski haline getirilebilir. İçeriğinde arnica gibi çeşitli doğal bitki ve bileşene sahip onarıcı bakım ürünleri kullananlar tarafından etkisini en hızlı şekilde gösterir.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 16

Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

Biliyoruz ki, üzüntü, sevinç gibi anlık ifadeleri belli etmek adına kullanılan el, yüz hareketlerine jest ve mimik denilir. Günlük hayatta her an kullanılan bu ifade şekli cilt yüzeyinde derin çizgilerin oluşmasına neden olur.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 14

Kömür Maskesi

Biliyoruz ki, maskelerin ciltte çok önemli yararları vardır ve bu da maskeleri müşterilerin bakım rejiminin ideal destekleyicisi haline getirmektedir. Günümüzde piyasadaki Kömür maskelerine baktığımızda, çoğunlukla tek bir amaca yönelik formüle edildiklerini görüyoruz: akneye eğilimli ciltlerde aşırı yağı temizlemek. Şimdiye kadar çok nadir Kömür maskesi ciltteki birçok probleme hızlı ve güçlü bir şekilde bir arada çözüm sunmuştur.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 13

La Roche Posay Effaclar Serisi

LaRochePosay markasının geliştirmiş olduğu Effaclar serisi yağlı ve akneli ciltler için mükemmel sonuçlar çıkartan cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan sivilcelenmeler için ideal çözümler sunar.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 12

Doğal Nemlendirme Sağlayan Bakım Markası Avene

Nemlendirici ürünler günümüzde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen cilt bakım ürünlerindendir. Avene markası, Kuruluğa, kırışıklığa ve nemsizliğe iyi gelen nem sağlayıcı ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkar.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 29

Yeni Yılda Cildinizi Yenileyin

Yeni bir yıl kapıda! 2017’ye girmeye sayılı günler kala kim tertemiz ve mis gibi bir cilde sahip olmaz istemez ki? Bu nedenle yeni yıla girerken önceliklerimizden biri cilt bakım rutinimizde aksattığımız basamaklara özen göstermek olmalı.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 22

Çoklu Maske Nedir ?

Günümüzde son moda cilt bakım önerileri içerisinde sıklıkla tercih edilen çoklu maske yani multi masking yüz ovalinde her bölgenin ihtiyacına yönelik bakım yapılması anlamına geliyor. 

Devamını okuyunuz...
2015 Nisan 24

Elancyl Selülitlere Savaş Açtı!

Elancyl Aktif Masaj Kiti yaz gelmeden selülit problemini çözmeye yardımcı oluyor...

Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.