x
2017 Şubat 17

Saç Bakımında Bioxcin

Saç, eski kültürlerden beri güç sembolü haline gelmektedir. Erkeklerde ve kadınlarda bu gücün sembolünü korumak oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bu nedenle saç bakımı da eksiksiz yapılması gereken uygulamalar içerisinde yerini alır. Saç derisinde meydan gelen ve uzun süre önemsenmediğinde kelleşmeye kadar devam eden saç sorunları, doğru marka ve ürün kullanımı sayesinde eski haline geri dönmektedir

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 16

Sorunsuz Bir Cilt İçin La Roche Posay

Çeşitli dermokozmetika markalar içerisinde yer alan marka, kendine ait termal su istasyonu sayesinde milyonlarca kişinin cilt sorunlarını yok etmeyi başarmıştır. Tesadüf eseri bulunan ve günümüze kadar işlevini yitirmeyen doğal bir şekilde sunulmaktadır. Cilt üzerinde meydana gelen egzema, sedef gibi deri hastalıklarının da yatışmasına yardımcı olan cilt bakım markası kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürün yelpazesine sahiptir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 15

Bebeklerin Hassas Poposuna Mustela

Bebeklerinin cildinin ne kadar hassas olduğunu ve özel olarak bakım yapılması gerektiğini belirtmek adına geliştirdiği yumuşatıcı ve sabun birleşimi, deri üzerinde oluşan kuruma, pullanma ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 14

Göz Temizliğinde Vichy Markası

Göz çevresi yüz bölgesindeki en hassas alandır. Bu alan için özel bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Aksi halde en ufak hassasiyet durumunda alerjik reaksiyonlar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra aşırı hassas olan bu bölge erken yaşlanma belirtilerinin ilk oluşmaya başladığı yerdir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 13

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Yeni yılın ardından yaklaşan sevgililer günü mutlu çiftleri “sevgilime ne alsam” diye saran heyecanla karşılamaktadır. Sevgililer gününde ne alınır? Sorusunun cevabı şimdiden akılları kurcalamaya başladı. İlk kez sevgililer günü kutlayacak çiftler ve aşkını ilk gün ki heyecanla yaşayan eşler, günler öncesinden hediye alternatiflerini araştırmaya koyuldu. 

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 10

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

ABCDerm serisi, Bioderma tarafından geliştirilmiş ve yaklaşık 60’a yakın ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Bebeklerin cildine göre tasarlanmış doğal bitki özleri ve bileşenler cilt üzerinde yaşanacak tahriş gibi tahribatların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Patenli özel içerikleri sayesinde bebeklerin hassas cildine uygun bakımı sağlamaktadır. Tüm bebek ciltleri üzerinde etkisini olumlu bir şekilde göstermektedir. Hava, toz ve kir gibi dış etmenlerden kolaylıkla etkilenen bebekler alerjiye daha fazla meyillidir. 

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 09

Dudaklarınıza İyi Bakın

Dudaklarınıza İyi Bakın

Soğuk hava etkisini gösterdiği aylarda vücudunuzu korumak mümkün olur fakat yüzümüzü korumak düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Açıkta kalan yüz ovali rüzgâr gibi çeşitli dış etmenlere maruz kalır. Bunun sonucunda cilt bariyerlerinin dengesi bozulur ve bazı reaksiyonlar baş göstermeye başlar.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 08

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Biyoloji ve bilimden esinlenerek oluşturulan Bioderma ürünleri insanların kullanımına uygun formüller geliştirerek cilt sağlığını kontrol altında tutmaktadır. Bioderma, yaptığı araştırmalar sonucunda birçok soruna çözüm bulmuştur.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 07

Tam Doğallık Tam Bakım: Dermalogica

Doğal bitki özlerinden üretilmiş dermokozmetik marka Dermalogica, cilt bakımından vücut bakımına tüm cilt üzerinde etkisini göstermektedir. Amerika’da kurulan ve yaklaşık otuz yıl boyunca erkeklerin ve kadınların güzelliğini daha doğal yoldan ve kozmetik kullanmadan koruyabilmesi adına geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygun ürünlerin yanı sıra akneli ve çevresel sorunların giderilmesine yardım eder.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 06

Nemlendiriciler ile Yumuşaklığı Hissedin

Nemlendiriciler günlük cilt bakımı rutini içerisinde olmazsa olmazlardandır. Cilt dokusunun yumuşak ve parlak görünmesine yardımcı olan bu bakım ürünleri kadınlar tarafından daha sık kullanılmaktadır. Erkeklerin de tercih ettiği bu ürünler tahriş ve kuruluk oluşumuna oldukça iyi gelmektedir. Nemlendirici ürünler içeriğinde bulundurduğu aktif bileşenler sayesinde cilt üzerinde müthiş bir yatıştırma sağlar.

Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.