x
Filtrele

Seçimleriniz

Cilt Tipi

Kimin İçin?

Markalar

Mustela

Mustela Anne Bebek Ürünleri

Fransız markası olan Mustela tezat bir şekilde kokarca anlamına gelmektedir. Anne ve bebek bakım ürünleriyle kendinden bahsettiren Mustela, kullanan anneler tarafından en çok tercih edilen bakım ürünlerinden bir tanesidir. Bebekler gelişim süreci itibariyle doğduktan sonra anne ve babanın bakımına ihtiyaç duyar. Bu nedenle bebek bakımında, anne ve babaların etkisi büyüktür.
Bebeklerin cildi doğduğu günden itibaren hassas ve alerjiye eğilimlidir. En ufak öpme ve dokunmayla kızaran hassas ciltlere sahip bebekler için formüle edilmiş Mustela ürünleri temizleyiciler, kremler, yağlar ve şampuanlardır. Paraben gibi kimyasal ve zararlı madde içermez.
Expanscience Laboratuvarlarında üretilen Mustela ürünleri annelerin güvenle tercih ettiği marka haline gelmiştir. Kurucusu Paul Berthome 1950 yılında temizliğin sabunla gerçekleştiği dönemde sabunun cildi kurutmasından şikâyetçi olup yumuşatıcı ve sabun ikisi bir arada formül geliştirerek bebeklere özel temizlik ürünleri geliştirmiştir. 60 yıla yaklaşık bir süredir hizmet veren Mustela, bebekler için geliştirilmiş Avokado, papatya, ayçiçeği gibi içerikli şampuanları ile anne ve bebek cildine güvenli koruma sağlar. Gün geçtikçe yenilen formülleri ile ebeveynlerin gönlünü kazanan Mustela ürünleri daha kullanışlı hale gelmiştir. Dört farklı ürün gamı bulunan Mustela, 50 ye yaklaşık ürünü ile anne ve bebeklerin cildini korumaya devam etmektedir.

Neden Mustela ürünleri?

Uzmanlar tarafından on bir yıllık süren araştırmalar süresince bebek ciltleri için en uygun içeriklerle hazırlanmış benzersiz Mustela ürünleri ortalama %93 oranına sahip doğal bileşenlerden ortaya çıkmıştır. En az bebek cildi kadar önemli olan anneler ve hamilelerin cildi üzerinde de araştırmalar yapılmıştır. Araştırmalar sonucunda birçok ürün geliştirilmiştir. Bunlar arasında anne ve hamileler için çatlak kremi, nemlendirici, göğüs ucu kremi, bacak kremi, vücut sıkılaştırıcı gibi ürünler bulunmaktadır. Anne ve bebeklerin ciltlerine uygun olarak hazırlanmış Mustela ürünleri arasında bebekler için; Mustela body Lotion White Cold Cream, Mustela Gentle Cleansing Gel, Mustela Hydra Bebe Face, Mustela Musti gibi ürünler bulunmaktadır.

Anne ve hamileler için ise; Mustela Strech Marks Recovery, Mustela Light Legs Gel, Mustela Strech Marks Prevention, Mustela Strech Marks Prevention Oil, Mustela Body Firming Gel gibi ürünler yer almaktadır. Mustela Strech Marks Double Action hamile ve yeni anne olmuş kişilere göre özel olarak geliştirilmiştir. Doğal bileşenlerle cildin en alt katmanına kadar nemlendirir. Çatlakları azaltmaya yardım eder. Doğal kökenli patenti ile ciltte gerginlik hissi bırakmaz. Balmumu ve shea yağı içerir. Hipoalerjiktir.

Mustela güneş ürünleri bebek ve çocukların kullanıma uygundur. Mustela güneş ürünleri kullananlar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Güneş altında en ideal şartlarda 2 saat koruma sağlayan Mustela güneş ürünleri titanyum oksit ve çinko içeriği ile spf50 ve UVA25 koruma sağlar. Suya karşı dayanıklıdır. Hipoalerjiktir. Dermatolojik ve pediatrik testlerden başarı ile geçmiştir. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.