x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Glo Minerals dünyaca ünlü bir makyaj ürünleri ve terapötik cilt bakımı markasıdır. Özellikle cilt için uyumlu makyaj ürünleri ile adını duyuran  Glo Minerals, cilt bakımı ürünleriyle de oldukça başarılı bir makadır. Birçok kozmetik ürünleri yarışmalarında birincilikleri ve finalistlikleri bulunmaktadır.

Neden Glo Minerals?

Sıradan makyaj ürünleri cilt için yıpratıcı olabilmektedir. Glo Minerals makyaj ürünleri, doğadan özenle seçilmekte olan bitkilerden elde edilen özler, doğal renk pigmentleri ve anti oksidanlar ile formüle edilmektedirler. Bu sayede ürünler, makyaj uygulanacak cilt ile optimum uyumu yakalamaktadır. Cilt kuruluğuna ve gözeneklerine sebep olabilen sıradan fondötenlerin aksine; Glo'nun özel fondötenleri bu etkiyi minimalize ederler. Çünkü değişik cilt tipleri için özel olarak üretilmektedirler. Marka, itibarını yalnızca makyaj malzemelerine borçlu değildir. Bunun yanı sıra, cilt bakımı ürünleri konusunda da ödül sahibi olan Glo, oldukça iddialı bir konumda bulunmaktadır. 

Glo Minerals Ürün Yelpazesi

Ürünler, dört farklı cilt tipi için geliştirilmiştir; normal cilt, karma cilt, yağlı cilt ve hassas cilt. Temizleyiciler, nemlendiriciler, akne karşıtı ürünler ve el kremleri de markanın ürün yelpazesinde bulunmaktadır.


Glo Minerals

1 2 3 .... 8 9 10
1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.