x
Kategoriler

Kadınların en sık kullandığı kozmetik ürünler arasında yer alan ruj gün içerisinde yeniden tazelenerek dudakların görünümünü güzelleştirmeye yardımcı olmaktadır. Dolgun ve kışkırtıcı dudaklara sahip olmak her kadının arzudur. Bu nedenle dudakların istenildiği gibi durmasını sağlayan bir çok farklı formda dudak makyaj ürünleri geliştirilmiştir. Soğuk havalarda nemsiz kalan dudaklar kabarıp pullanmaya başlar. Dudak makyajı yaparken önemli olan bu pullanmaların giderilmesidir. Dudak makyajı yaparken kullanılan rujların içerisinde yeteri kadar nemlendirici bulunmaktadır. Dolgun ve parlak bir görünüm sağlarken rujlar, aynı zamanda dudak bakımını ihmal etmez.

Dudak Makyajı Vücuda Etkisi

Kadınların makyaj yaparken en son vurgulamak istediği bölgelerden biri olan dudaklar, birçok çeşitli yöntem ile görünümü kusursuz bir hale getirilmektedir. Dudak kalemleri, Dudak nemlendiricileri ve rujlar bu konuda kullanıcıların en büyük yardımcılarıdır. Cilt tonu ve kıyafetlere uygun renklerin kullanıldığı dudak makyajı yanlış secimler sonucunda güzelliğin arka plana atılmasına ve kötü bir görünüme neden olabilmektedir. Dudak kalemleri dudakların çevresini belirginleştirirken sürülen ruj kalın ve dolgun dudaklara sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Dudak kalemi ile ruj renkleri birbirine yakın seçilmelidir. Zıt renklerin seçilmesi kötü bir görünüme yol açmaktadır. Dudak makyajı aynı zamanda dudakların yapısına göre farklılık göstermektedir. İnce dudaklar daha kalın bir görüntü için dudakların dışına doğru dudak makyajını yapmalıdır. Kalın dudaklara sahip kişiler ise dudak kalemi ile ince bir şekilde dudak etrafını çevrelediklerinde daha ince düz hatlara kavuşmayı sağlamaktadır.

Dudak Makyajı Ürünleri

Yoğun Renk ve Işıltılı Dudak Bakımı, normal rujlardan daha farklı olarak içeriği ile dudak dokusunu yumuşatır. Renk tonlarını en iyi şekilde yansıtmayı sağlayan dudak makyajı ürünleri arasında yer alan Lip Shimmer Apricot dudakları besler ve bakımını en iyi şekilde yapar. İçeriğinde bulunan E vitamini fazla miktarda bulunmaktadır. Sağlığa faydası bulunan bu vitaminler ay çiçeği yağı ile birleşerek hasarlı cildi yeniden onarmaya yardımcı olmaktadır.

Mikro Dudak Kalemi, dudakların daha dolgun ve parlak görünmesine yardımcı olan bu ürün farklı renk tonları ile mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Glo Minerals glo Precise Micro Lipliner olarak bilinen bu dudak kalemi kullananlar tarafından beğenilen ürünlerdendir.

Dudak Makyajı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.