x
Markalar

Ducray

Ducray

Ducray, 1930'lu yıllarda bir dematologun oğlu olan Albert Ducray tarafından kurulmuş bir dermokozmetik markasıdır. O yıllarda toz sabunun kullanımdan hemen önce suya karıştırılmasıyla elde edilen saç temizleyicileri, içerdikleri alkali maddelerden ötürü saç ve saçlı deriye zarar vermekteydiler. Bunu farkeden Ducray, ilk dermokozmetik şampuanı üretme girişimini gerçekleştirdi.

Neden Ducray?

Ducray markasının ürünleri, laboratuvarlarda eczacılar ve dermatologlardan oluşan bir ekip tarafından bilimsel bir yaklaşımla üretilmektedir. Saç bakımı için geliştirilen özel formülasyonlu şampuan, saç serumu ve kremleri son teknolojiyle üretilmekte olup, tüketiciler tarafından beğeniyle kullanılmaktadır.

Ducray Ürün Yelpazesi

Ducray saç bakımı ürünleri, saç dökülmesi, kepek gibi saç ve saçlı deri problemlerine karşı son derece etkilidir. Ducray ürün yelpazesinde saç bakımı ürünlerinin yanı sıra cilt bakımı ürünleri de mevcut bulunmaktadır. Akne ve sivilce, gözenek, kırışıklık, kızarıklık, siyah nokta ve kuruluk gibi problemlere karşı geliştirdiği özel cilt bakımı ürünlerini gururla sunmaktadır. Ayrıca, cilt bakımı ürünlerine ek olarak; kapatıcı ve temizleyiciler ile birlikte güneş koruması için de geliştirdiği ürünler bulunmaktadır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.