x

Cumlaude Lab Xeralaude 30 Gel-Oil 40ml

Şiddetli Dökülme için Sıvı Jel Yağ

Dikkat! Bu üründen stokta sadece 3 Adet kaldı. Tükenmeden acele edin!
%50 indirim
49,01 TL 24,50 TL
  • Bu ürünü alırsanız 25 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • 7 saat 28 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Süper hızlı kargo Bugün teslimat seçeneği
Ref. D42022140
Cumlaude Lab - Xeralaude 30 Gel-Oil 40ml
Şiddetli Dökülme için Sıvı Jel Yağ

Şiddetli dökülme için sodyum laktat (%30) içeren sıvı jel-yağ. Özellikle, tırnak ve tırnak çevresi bölgeler dahil pürüzlü ve hiperkeratotik bölgeler ve ilave hidrasyon gerektiren cilt koşulları (keratodermi, hiperkeratotik egzema, palmoplantar psöriyazis) için bir yardımcı olması için endikedir.

Paraben içermez. Alerjen içermeyen aroma.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanma Talimatı:
Kuru cilde günde bir veya iki kez uygulayın.

Uyarı:
Göze temas ettirmeyin, ederse su ile durulayın. Ürünü kapalı tutun ve güneşe maruz bırakmayın.


Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Cumlaude Lab Xeralaude 30 Gel-Oil 40ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.