sadsad x
asdasd

Zigavus

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
5 ürün

  Zigavus, saç dökülmesine karşı geliştirdiği kokusuz sarımsaklı şampuan ile eczanelere giriş yapmış ve ürünün etkinliği sayesinde büyük beğeni kazanmıştır. Kısa sürede bir marka haline gelen Zigavus Türkiye, Almanya, İngiltere gibi ülkelerde de ürün satışını yapmaya başlamıştır.

  Saç sağlığını ve güzelliğini esas alan marka doğal içerikleri sayesinde saçın doğal yapısını koruyarak ihtiyaç duyduğu bakımı kazandırmaya yardımcı olur. O halde başlıca ürün çeşitlilerini birlikte inceleyelim.

  Zigavus Sarımsaklı Şampuan

  Saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş şampuan;

  • Saçın doğal yapısını güçlendirmeye yardımcı olur.
  • Saç dökülmesini önlemeyi destekler.
  • Saçı ve saç derisini temizleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  • Saç derisinin ph seviyesini korur.
  • İçeriğindeki Beta-Karoten, Çinko ve Kalsiyum açısından sarımsak ekstresi saçlara parlaklık kazandırır.
  • Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

  Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

  Islak saçlarınıza yeterli miktarda alarak saç ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Aynı işlemi tekrarlayın ve bu sefer 2-3 dakika kadar bekleyin. Bu sürede ürün içerikleri saçlarınıza nüfüs ederek etkinliğini arttıracaktır. Sonrasında bol su ile durulayın. Zigavus sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz adına başka bir ürün kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  Zigavus Forte Şampuan

  Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş şampuan, saç dökülmesinin yanında yağlı veya kuruluk gibi saç problemlerini gidermeyi de hedeflemektedir. Bu sebeple Forte şampuan her saç tipine özel olarak geliştirilmiştir. Zigavus şampuan kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Saçların doğal yapısını güçlendirmeye ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçların sağlıkla uzamasını destekler. Etkili bir sonuç için saç tipinize uygun şampuan kullanılması tavsiye edilir.

  Sizde tüm Zigavus şampuan çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.