sadsad x
asdasd

Zigavus

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Zigavus saç şampuanları 2007 yılında İzmir’ de eczanelere ürün vererek piyasaya sunulmuştur. Birbirinden farklı ürün serileriyle günümüzde Türkiye olmak üzere pek çok ülkede satışı yapılmaktadır. Saç tipine göre farklı sorunlar yaşayan kişilerin sıkıntılarını gidermeye yardımcı olur. Derinlemesine temizlik yaparak saç bakım ürünleriyle dış etkenlere karşı koruma gerçekleştirir.

  Zigavus şampuan ürünleri birden çok ürün çeşidiyle saçların her zaman dolgun ve güzel görünmesini sağlar. Sağlıklı ve bakımlı duran saçlar her bireyin hayalidir. Bu nedenle marka kurucuları müşteri memnuniyetini esas alarak formüllerini günbegün geliştirerek dikkat çekici içeriklerle doğal içerikler tasarlamaktadır. Saçın ihtiyacı olan özel ürünlerden istediğinizi seçmenize imkân tanır.

  Zigavus şampuan ürünleri saçın ve saçlı derinin sorunlarını göz ardı etmeden gereken çözüme uygun formüllerle geliştirilmiştir. Bitki özlerinin kattığı etkilerle Zigavus saç şampuanları iyi ve güzel durun saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Özellikle uzun yıllardan beri saç köklerine faydası bulunan sarmısak formülü, saç tellerini güçlendirmeye, kırıkları onarmaya ve saç köklerini uyararak güç kazandırmaya olanak sağlamaktadır. Sarımsak saç köklerine iyi baktığı bilinse de kullanıcılar tarafından uzak durulan bir bitkidir. Kokusu ağır ve rahatsız edicidir. Marka geliştirdiği bitki özlü şampuan ile kokusuz sarımsak şampuanını üretmiştir. Rahatça kullanabileceğiniz sarmısak özü sizi ve çevrenizdeki kişileri kesinlikle rahatsız etmez.

  Zigavus Saç Ürünleri ve Sarımsak Özünün Faydaları

  Şampuanlar ilk olarak piyasaya sarımsak özü ile birleştirilmiş ürünlerle girmiştir. Sarımsak çok özel etkilere sahiptir ve saç köklerini derinden etkileyebilecek güce sahiptir. Ağır sarımsak kokusu ise insanların bunu kullanmasına engel olmuştur. Fakat şampuan markası, kokusuz olarak geliştirdiği ürünlerle bu tabuyu ortadan kaldırmayı başarmıştır. Etkin olarak bitkilerden sağladığı yararlardan faydalanan saç yapısı mükemmel saç bakımı sunar.

  Zigavus Şampuan Ürünleri Ve Özellikleri

  Extra Plus Sarımsaklı Şampuan: sarımsak özü bulunan şampuan ürünüdür. Saç dökülmesine engel olur. Saçları baştan uca onararak beslemeye ve onarmaya yardımcı olmaktadır. Kepek sorunu içinde yardımcı olmaktadır. Yoğun saç dökülmesi yaşayan kişilere 17 çeşit amino asit içeren şampuan, çeşitli minerallerle zenginleştirilmiştir.

  Nar Ekstraktlı Şampuan: saç telleri çok zor uzayan ve uzayınca kırılan saçlar için geliştirilmiştir. İçeriğine bulunan nar özü çekirdeği, sağlıklı, bakımlı, parlak saçlara kavuşturur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.