sadsad x
asdasd

Zgts

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Kalite ve ciltte bıraktığı etki ile ZGTS, ürettiği dermarollerlar ile kozmetik sektöründe öncü markalardan biri olmayı başarmıştır. ZGTS dermaroller üstün kalite titanyum başlığı ile cildinizde en etkili sonuçları sunmayı hedefliyor.

  Son zamanların trend ürünleri arasında yer alan dermoroller nedir? Sorusunu cevaplayacak olursak, üzerinde mikro iğnelerin olduğu dönen silindir başlıklı alete dermaroller denir. Bu ürünün asıl amacı cilt üzerinde mikro kanallar açarak hücre yenilemesini hızlandırmaktır. Uygulama sonrasında serum ve ampullerin cilde emilimini hızlandırır ve cilt problemlerini etkili bir şekilde gidermeyi destekler.

  Zgts Dermaroller Nerelerde Kullanılabilir?

  • Akne izlerinin giderilmesi
  • Kırışıklıkların giderilmesinde
  • Cilt sarkmalarının giderilmesinde
  •  Lekelerin giderilmesinde
  • Cilt gençleştirmede
  • Kullanılan ampul, serumların etkinliğini arttırmak için

  Dermaroller seçerken başlığının titanyum olması oldukça önemlidir. Titanyum başlık uygulamanın verimliliği ve etkisi açısından büyük önem taşır. Titanyum iğneli dermaroller ile açılan kanallar cilt üzerine uygulanan ürünlerin deri altına inmesi sağlar. Kullanılan cilt bakım ürünlerinin etkinliğini arttırır.

  Dermaroller Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Nelerdir?

  Dermaroller kullanımında temizlik en önemli aşamadır. İlk kullanımda herhangi bir dezenfekte işlemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak sonraki uygulamalarda, her kullanımdan sonra başlığı steril hale getirmeniz büyük önem taşır. Dermaroller uygulamasının hemen ardından mutlaka cildinizin ihtiyacına yönelik bir serum veya ampul kullanılmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra yüksek faktörlü güneş kremi ile cilt mutlaka korunmalıdır.

  Dermaroller Nasıl Temizlenir ve Bakımı Nasıl Yapılır?

  Uygulama bittikten sonra dermaroller alkol ve benzeri bir ürünle steril hale getirilmelidir. Daha sonra kutusuna kaldırılmalıdır. Temizliği su ile yapmak ürünün iğnelerinin körelmesine neden olabilir bu sebepten dolayı temizlik aşamasında su kullanılmamalı, dezenfekte edici ürünler tercih edilmelidir.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.