sadsad x
asdasd

Zade Vital

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
112 ürün

Zate Vital markası 1991 yılından takviye edici gıda çeşitleri ve vücut bakımı için ürünler geliştirmektedir. Üretim merkezi Konya olan Zade Vital, kullananların vücut bakımında ihtiyacı olan tüm ürünleri karşılamayı da hedeflemektedir. Hem Türkiye’de hem de ihraç edilen her ülkede yoğun ilgi ve talep görmektedir. Geliştirilen her ürün soğuk sıkım pres yöntemi ile insan eli değmeden üretilmektedir. Bitki özlerinden harmanlanan ürün çeşitleri vücudun normal ihtiyaçlarına katkıda bulunması için hazırlanmıştır ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Zade Vital ürünlerinden sıklıkla tercih edilen serisi ise Zade Vital çörek otu yağıdır. Çörek otu yağıdır. Tüm ürünlerini kaliteli, yenilikçi bakış açısıyla geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Zade Vital ile Bağışıklığını Güçlendir!

Günümüzde yoğun çalışma hayatı, yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kişinin kendini iyi ve zinde hissetmesi için dengeli ve sağlıklı beslenmesi son derece önem taşır. Ancak her zaman aynı düzende sağlıklı ve dengeli beslenmek mümkün olmayabilir. Bu noktada bağışıklık sistemi düşmeye başlar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek, cilt ve vücut sağlığını korumak için takviye edici gıdalara ihtiyaç duyulur.

Zade Vital gıda takviyesi ürünleri;

  • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
  • Vitamin eksikliğinin giderilmesi sağlar.
  • Doğal cilt sağlığını korur.

Zadevital kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sizde Zade Vital yorumları ve ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Zadevital Çörekotu Yağı Kapsül

Çörekotu (Nigella sativa) bitkisinin tohumundan soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir. Bağışıklık sisteminin dengelenmesine yardımcı olur. Kapsüller yeterli miktarda su ile yutulmalı ve ağızda ezilmeden ve çiğnenmeden tüketilmelidir.

Zade Vital Sambucus Nigra Şurub

Kara mürver ekstresi içeren sıvı takviye edici gıdadır. Formülündeki C vitamini ve Çinko bağışıklık sistemini güçlendirmeyi destekler. Geliştirilmiş içeriği kolajen oluşumuna katkı sağlar. Sıvı formu sayesinde kolayca içilir.  Günlük kullanım dozunun aşılmaması tavsiye edilmektedir.

Zade Vital Vitamin C Efervesan tablet, Zade Vital Aspir Yağı, Zade Vital Omega 3 ve daha fazla ürün seçeneğini  Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.