sadsad x
asdasd

Yüz Bakımında Etkisini Kanıtlamış Bakım Serileri

31 Ocak 2017
Yüz Bakımında Etkisini Kanıtlamış Bakım Serileri

Yüz Bakımında Etkisini Kanıtlamış Bakım Serileri

Günümüzde adını oldukça sık duyduğumuz Avene, dermokozmetik markalar arasında yer almaktadır. Cilt sorunlarına iyi gelen marka 1990 yılında resmi olarak satışlarına başlamıştır. Vücut, Cilt ve Yüz bakımında birbirinden farklı etki alanlarına sahip yüzlerce ürünü bulunmaktadır.

Avene Antirougeurs Serisi

Yüz ovalinde meydana gelen yağ ve parlamaya engel olan bakım serisi, gözenek ve cilt katmanlarını kir ve kalıntıdan arındırarak dış etmenlere karşı koruma sağlar. Yüz çevresinde oluşan belirtilerin giderilmesine yardımcı olur. Cildin her ihtiyacına uygun bakımını üstlenir. Avene Antirougeurs Serisi kızarıklık, tahriş gibi durumları göz önünde bulundurarak gereken özeni gösterir. Erken yaşlanmayı önler, göz çevresinde meydana gelen morluk ve halkaların görünümünü düzenler.

Avene Cleanance Serisi

Cilt katmanlarında yer alan kanallar yağ dengesinin ve sebum seviyesini düzenlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle yüz bakım serisi özellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Gözeneklerin altında biriken kirin temizlenmemesi oluşan akne ve bunun sonucunda ortaya çıkan kötü görüntüyü meydana getirir. Bu yüzden Avene Cleanance serisi ciltte meydana gelen kızarık ve tahriş görünümünü düzenler, parlak ve canlı bir görünüme kavuşturur.

Avene Güneş Ürünleri

Öğlen saatlerinde güneş dik açıyla yeryüzüne iner ve cilt güneş ışınlarına maruz kalır. Cilt sağlığı açısından oldukça tehlikeli olan bu durum uzmanlar tarafından da onaylanmamaktadır. Gün ışığında güneş koruyucu ürünler vücuda sürülerek dışarı çıkılmalıdır. Böylece etkili bir korunma sağlanmış olur. Avene güneş ürünleri istenilen korumayı anında ve gün boyu sağlar. Güneş koruyucu çocuk ve yetişkinlerin cildine göre uygunluk göstermektedir.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.