sadsad x
asdasd

Yükselen Trend Saç Dövmesi...

14 Nisan 2014
Yükselen Trend Saç Dövmesi...

Yaratıcılıkta sınır tanımayan markalar ile saç stilistleri 2014 İlkbahar/Yaz sezonunda yepyeni bir trend ile karşımıza çıkıyor: Saç desenleri.

Tırnak desenlerinden sonra yepyeni bir trend karşımıza çıkıyor: Saç desenleri… Şaşırtıcı değil mi? Birçok markanın piyasaya çıkardığı saç tebeşirleri sayesinde ortaya çıkan bu trend özellikle yaz aylarında yükselişte! Rodarte’den Ashish’e birçok markanın 2014 İlkbahar/Yaz defilelerinde saç stilistleri desen konusunda yaratıcılıkta sınır tanımıyor.

Eğer farklı trendleri uygulamayı seviyorsanız bu saç desenlerini ya da saç dövmelerini denemenizi öneriyoruz. Blogger’lar arasında moda olan bu desenleri artık günlük hayatımızda da görmeye başlayabiliriz. Rodarte’de zebra desenleri ön plana çıkarken Avustralyalı tasarımcı Emma Mulholland ise modellerin saçlarında palmiye ağaçlarıyla tropik bir görünüm yaratıyor. Özellikle canlı renklerle yapılması tercih edilen bu trendi evde uygulamak ise çok kolay. Ancak tabii ki daha kolay desenlere yönelmelisiniz. Bir çok markanın bünyesinde bulunan saç tebeşirleriyle kalp ya da yıldız gibi motifleri deneyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.