sadsad x
asdasd

Yeni Trend Kadınlarda Yüz Tıraşı

09 Aralık 2016
Yeni Trend Kadınlarda Yüz Tıraşı

Yeni Trend Kadınlarda Yüz Tıraşı

Son zamanlarda kadınlar tarafından büyük bir akım başladı. Yüz çevresinde meydana gelen istenmeyen tüylerin alınması için yapılan epilasyon, ağda ve ip uygulamalarından sonra erkeklerin kullandığı usturayı kullanmak oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. İspanya’da meydana gelen bu haber tüm güzellerin sırrını açığa vuruyor.

Yüz bölgesine yapılan ağda işlemi hormonların çalışmasını tetiklediği için sertleşme meydana getiriyor. Bu durum hepimizin bir noktadan sonra yüz tüylerimi nasıl alırım? sorusunu akıllarda canlandırıyor. Günümüzde yeni trendler arasında yerini alan kadınlarda yüz tıraşı cildin daha temiz ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor.Kadınların ilk aklına gelen yüz tıraşı olmak ayva tüyleri sertleştirir mi? sorusu oluyor. Ancak bu yöntemi uygulayan kullanıcı yorumlarına bakıldığında böyle bir sorunla karşılaşılmadığı görülmektedir.

Yıllardır denenen bu yöntem ilk önce Japonya’da uygulanmış, ardından ispanya ve tüm Asya kadınlarının gözdesi olmayı başarmış. Japonya’da bu işleme Kao sori adı verilmiş ve bunun üzerine merkezler açılmış. Sadece istenmeyen tüylerin yok olmasını sağlamayan bu yöntem aynı zamanda cildin genç kalmasını ve yaşlanma belirtilerinin de meydana gelmesini önlüyor.

Hollywood’un ünlü yıldızları da güzelliklerini korumak ve cilt güzelliğini sağlamak adına bu yöntemi kullanıyorlar. Güzellik sırlarını vermek istemeyen güzeller hala sır gibi yüz tıraşı olduğunu sakladığı konuşuluyor. Ağda ve epilasyon uygulamalarından istenilen başarıyı edemeyen kadınlar bu kez yüz tıraşı ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Yanlış duymadınız yüz tıraşı olmak gerçekten cilde büyük bir yarar sağlamaktadır. Bununla ilgili yapılan araştırmalar sonucunda İngiliz bilim adamları, deriyi daha genç tuttuğunu ve yaşlanmak istemeyen kadınlar için alternatif bir çözüm olduğunu savunuyor. Yüz çevresinde erkeklere nazaran tüylerin zamanla bitmesini sağlayan yüz usturası başarısız uygulamaların ardından cilt yüzeyine derin bir nefes aldırıyor. Yüz tıraşı yapıldığında kolajen üretimi artar ve ölü derilerden de kolayca kurtulabilirsiniz. Böylece cildiniz her zaman kusursuz bir görünüme kavuşur. Yüz tüylerinden kurtulmak isteyen kişiler dermokozmetika da yer alan Ardell Brow Trim & Shape ürününü kullanarak etkili sonuçlar elde edebilir. Ardell Brow Trim & Shape diğer adıyla Ardell Kaş Usturası ürünü aynı zamanda kaşların şekillenmesine de yardımcı olan evde kolayca kullanabileceğiniz pratik bir kaş usturasıdır. Yapılan bu uygulamanın hemen sonrasında cilt bakımınızı tamamlamak için cilt tipinize uygun bir tonik kullanmanız faydalı olacaktır. La Roche Posay Effaclar Tonik gözeneklerin sıkılaşmasına ve siyah noktalarında yok olmasını sağlayarak bu ihtiyacınızı karşılayacak ideal bir üründür.

Aranızda bu iki ürünü kullananlar var mı? Sizde bu iki yüz bakım ürünü kullanarak yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi haftalar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.