sadsad x
asdasd

Wellcare

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Wellcare Dermokozmetika’da!

  Wellcare, ‘’Sağlıkla Yaşama’’ sloganıyla ürünler geliştiren takviye edici gıda markasıdır. Hayatı doya doya, sağlıklı ve enerjik yaşamak için ihtiyaç duyulan besin desteğini Wellcare markası takviye edici gıda çeşitleri ile tüketicilere sunmayı hedeflemektedir. Wellcare vitamin D3, Wellcare D vitamini, Wellcare 400, Wellcare Expera gibi takviye edici gıda çeşitleri ile sıklıkla tercih edilen vitamin ve mineral markalar arasında yer alır.

  Genel olarak takviye edici gıdalar, doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Wellcare ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Wellcare Vitamin D

  D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destektir. D vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunmaya yardımcı olur. D vitamini çocuklarda normal vücut büyüme ve kemik gelişimi için de gerekli vitaminler arasında yer alır. Siz de Wellcare Vitamin D takviye edici gıda ile bağışıklık sistemini güçlendirebilir, daha enerjik ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta mevcuttur. Bu nokta; ürünün kullanım miktarıdır. Ürün talimatına göre kullanarak daha faydalı ve etkili sonuç alabilirsiniz.

  Sizde Wellcare ve diğer tüm takviye edici gıda çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.