sadsad x
asdasd

Wellaflex

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Wellaflex Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Wella Wellaflex, saç şeklini sabit tutmak için ürünler geliştirilmiş saç bakım markasıdır. Wella uzmanları tarafından hazırlanan WellaFlex güçlü tutuş spreyi ile 24 saate kadar esnek tutuş sağlar. Saçlara yumuşaklık kazandırırken doğal bir görünüm de kazandırır.

  Saçlar, dış görünümümüzü güzelleştiren önemli unsurların başında gelir. Çeşitli saç bakım ürünleriyle düzenli saç bakımı yaparak sağlıklı ve ışıldayan saçlara ulaşmayı hedefleriz. Peki tüm bunların yanı sıra saçları hacimli dolgun ve farklı şekillendirme kullanmak için neler yapılabilir? Saçları yıpratmayan saç şekillendiricilerinden faydalanabilirsiniz. Saç şekillendiricileri, saçları düz veya dalgalı kullanmanız için özel formüllerle hazırlanmıştır. Saçlardaki şeklin sabit kalması için ise Wellaflex ile saçlarınıza profesyonel dokunuş sağlayabilirsiniz!

  Wella Wellaflex, 24 saate kadar esnek tutuş sağlar, saçları sertleştirmeden yumuşaklık kazandırır ve saçları kolayca şekillendirmenize yardımcı olur. Her saç tipi için ayrı olarak geliştirilmiş saç spreyi çeşitleri mevcuttur.

  Siz de tüm Wellaflex ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.