x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Wartner Nailexpert Tırnak Mantarına Karşı 4ml

Tırnak Mantarına Karşı

%30 indirim
46,60 TL 32,62 TL
Ref. 5391520950254

Wartner Nailexpert Tırnak Mantarına Karşı 4ml Ürünü

Özet Bilgi: Tırnak mantarı oluşumuna karşı geliştirilmiş etkili üründür. El tırnaklarında ve ayak tırnaklarında farklı sebeplerden ötürü meydana gelen mantar sorununun giderilmesine yardım eder. Temiz, parlak ve canlı tırnaklara kavuşturur. Yeniden tırnak mantarı ortaya çıkmasına engel olur. Mantar kaynaklı solgun ve cansız görünümü aydınlatır. Günde bir defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

Cilt Tipi: Tırnak mantarı için kullanıma uygundur.

Ürün Kategorisi: Vücut > Ayak Bakımı > Nasır & Mantar Önleyici

Ürün Gramajı: 4 ml

Wartner Nailexpert Tırnak Mantarına Karşı Ürünün Özellikleri

Tırnak mantarı oluşumlarını giderici güçte formüle sahiptir. Genel olarak küf ve mayaların neden olduğu mantar, iltihaplarının onarılması için bakım yapmak gerekir. Wartner Mantar Soyucu, iltihaplı alanın yayılmasını engeller. Bu durumdan şikayetçi olan her bireyin sorununa çözüm sunar. Wartner Mantar Soyucu, tırnaklarda oluşan sorunun kökünden onarılmasını sağlar.

Dermokozmetik ürünler içerisinde yer alan ürün, formülünde bulunan bileşenler sayesinde zarar gören tırnakların iyileşmesi sağlanır. Klinik araştırmalardan ve testlerden geçmiştir. 12 haftalık tedavi sonrasında etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İçeriğinde slikon yağı barındırmaktadır. D- panthenol ile de zarar görmüş alanların yeniden düzelmesine yardımcı olur. Görünmeyen bir tabaka oluşturarak nemlendirme sağlar. Sağlık açısından besleyici besin kaynağıdır.

Ürün’ün Kullanım Şekli

Ürün, DS12 complex TM özel fırçası yardımıyla tırnakların mantar kaplamış kısımlarına sürülür. Öncesinde tırnaklar temizlenmiş olmalıdır ve uygulama sonrasında ise ek bir işleme gerek yoktur.

İçerik: Etki mekanizması, enfeksiyonun daha çok yayılmasını ve büyümesini önleyen bir film oluşturan slikon yağlara dayanmaktadır. Seçilen slikonlar, film oluşturucu özelliğe sahiptir ve tırnaklar üzerinde geçirgen olmayan bir film tabakası oluşturur. Bu film tırnağı onikomikozis ve diğer dermatofitlere karşı koruma sağlar. Wartner Nailexpert, var olan mantar formunun yüzeyini lipofilik ve hidrofobik bir film kaplayarak mantarın besinlere ve oksijene ulaşmasına engel olur.
Ayrıca, sağlıklı bir tırnağa sahip olmak Wartner Mantar Soyucu ile mümkündür. Tırnağın yenilenmesini kolaylaştırabilmek için gliserin ve D - panthenol içermektedir.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Wartner Nailexpert Tırnak Mantarına Karşı 4ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.