sadsad x
asdasd

Wartner

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Siğil, cildin üst tabakasında virüsler sonucuyla meydana gelen iyi huylu deri kabarcıklarıdır. Vücudun herhangi bir yerinde oluşabilen bu kabarcıklar bulaşıcıdır bu yüzden tedavi görmek zorundadır. Çocuklarda, ergenlik çağındaki kişilerde ve bağışıklık sistemi zayıf olan insanların cildinde siğil oluşma riski yüksektir. Wartner siğil tedavisinde kullanılan ünlü bir markadır. Uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda siğil ve taban siğilleri için çözüm sağlamaktadır. Doktorlar cerrahi olarak siğilleri koter ile yakabilir ya da dondurabilirler. Wartner ise geliştirdiği ürünleri sayesinde dondurma işlemiyle aynı etkiyi doğrudan gösterir. Etkili ve evde tedavi hizmeti verir. Ayrıca nasır ve tırnak mantarı tedavisi için üretilmiş ürünleri de mevcuttur.

Wartner Bakım Ürünleri’ nin Etkisi

Tırnak mantarı en sık görülen tırnak enfeksiyonudur. Ellere oranla ayakta görülme riski daha fazladır. Nem veya kapalı ayakkabılar sebep olabilir. Mantar tırnağın yapısını zayıflatır.  Tırnağın şekli, rengi veya kalınlığında değişikler görülebilmektedir. Bu nedenle Wartner ürünlerini kullanmak oldukça fayda sağlamaktadır.

Wartner Bakım Ürünleri

Wartner Nailexpert hem el hem ayak tırnakları için kullanıma uygundur. Bu ürün mantar oluşumu görülen tırnağı nemlendirir ve besler. Enfeksiyon oluşumunu, bulaşıcılığını önlemek için sürüldüğü tırnak yüzeyinde mantarların yaşayamayacağı koşullarda kalın bir tabaka yaratır. Tırnağın yenilenmesinde, beslenmesinde ve nemlenmesinde büyük rol oynayan D-panthenol içerir. Fırça şeklinde olan bu ürün mantar sorunu yaşanan bölgeye günde 2 kez uygulanmalıdır.

Wartner Siğil Kalemi: Oluşmuş siğil tedavisi için kolay ve kullanışlı olan bu ürün doktorların kullanmakta olduğu asit tedavisi etkisi vermektedir. Siğil tedavisinde kullanılan diğer ürünlerin etki gösterme süresi 8 ila 12 hafta arasında değişirken Wartner siğil kalemi kullanıldığı ilk hafta itibariyle sonuç göstermektedir. 4 yaşını aşmış tüm bireylerin kullanımı için uygundur. Kalem şeklinde oluşu kolay uygulama sağlamaktadır. Kalemi açtıktan sonra 5 sn. jelin kalem ucuna gelmesi beklenmeli sonrasında siğilin üzerine sürülmelidir. Son olarak jelin kuruması için 10-15 dk. beklenmelidir.

Wartner Nasır Kalemi: Nasır, tekrarlanan sürtünme ya da iritasyon sebebiyle ortaya çıkabilir. Cilt yüzeyinde bulunan sert ve kalın bir tabakadır. Wartner nasır kalemi, siğil kaleminde de kullanılan jel formülasyonu içerir. Kolay kullanımlı çevir-aç metoduyla kalem şeklindedir. 4yaş ve üzeri bireylerde kullanıma uygundur. Hamilelik ve emzirme sürecinde kullanılabilir. Ürün 4 gün boyunca günde 1 kez olmak üzere doğrudan nasırlı bölgeye uygulanmalıdır. Kalemin üzerinde bulunan kadranı birkaç kez çevirdikten sonra içerisinde bulunan jelin dışarı çıkmasını bekleyin, çıktıktan sonra nasırlı bölgeye dikkatlice uygulayın ve 10-15 dk. arası kuruması için bekleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.