sadsad x
asdasd

Vücut Peeling ve Maskeler

23 ürün

  Cilt yüzeyinde meydana gelen ölü derilerin dökülmesini sağlamaya yarayan Vücut Peelingi ürünleri oldukça etkili çözümler sağlamaktadır. Karma, hassas, yağlı, normal tüm ciltlerin kolaylıkla uyguladığı bu yöntem cildin derinlemesine temizlenmesi ve tüm etkilerden arınması için oldukça fayda sağlar.

  Vücut Peelingi Vücuda Etkisi

  Cilt tabakasında gerçekleşen bakımların bir tanesi de Vücut Peelingi olmaktadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen ölü deri kabuklarının atılmasını sağlayan ve derinlemesine temizlik yapan bu bakım ürünleri oldukça etkilidir. Her banyo veya duş sonrasında kısa süren bu uygulama vakit ayrıldığı takdirde pürüzsüz ve kusursuz görünen bir cilde kavuşmanızı hızlandıracaktır. Cildin ölü hücrelerden arınması cildin daha genç ve alımlı görünmesini sağlamaktadır. Bu nedenle en az beş dakika Vücut Peelingi ürünleri ile cilt bakımı yapmak uzun vadede mükemmel sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Peelingi ürünleri cildin yumuşamasına ve nemlenmesine olanak sağlayarak vücut bakımını destekler. Uygulama aşamasında lif veya kese gibi yardımcı aparatlar kullanılmaktadır. Vücut temizliğinin ardından bu aparatların üzerine dökülen bir miktar sıvı ile temizlik tamamlanmaktadır. Yüz ve bikini bölgesinde bu ürünlerin kullanılması hassasiyet gerektiren bir uygulama istemektedir. Bu nedenle bu ürünleri kullanırken yüz bölgesinde temkinli olmakta yarar vardır. Durulama gerektiren bir uygulama olması nedeniyle su ile temas ederken gözenekler iyice sıkılaşır. Bu işlem ardından diğer vücut ürünleri kullanılarak cilt bakımı ve vücut bakımı tam anlamıyla gerçekleşir.

  Vücut Peelingi Ürünleri

  Vücut Maskesi Ürünü, Dermalogica tarafından özel olarak laboratuvar ortamında geliştirilmiş olan bu ürün tüm ciltlerin kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Vücut yenileyici, tazeleyici etkisi ile anında pürüzsüz bir cilt yapısına kavuşturmayı sağlamaktadır. Böylece kusursuz ve yumuşak bir cilt yüzeyine kavuşulmuş olur. Dermalogica Exfoliating Body Scrub olarak adlandırılan bu vücut maskesi cildin canlı ve parlak görünmesine de yardımcı olmaktadır. İçeriğinde papatya enzimleri bulunduran vücut maskesi kadınlar tarafından özellikle tercih edilen ve kullanılan bir üründür. Gözenekleri açarak cildin oluşan nemi hapsetmesine olanak sağlamaktadır. Esans yağları da bulunan formülü vücudun yatışmasına ve rahatlamasına yardım eder.

  Arındırıcı Vücut Peelingi, cilt temizliğinde ve bakımında sınırları zorlayan vücut bakım ürünleri arasında Nuxe Body Gommage Corps Fondant Body Scrub önemli bir yere sahiptir. Cilt bariyerlerini güçlendirerek etkili bir şekilde onarım sağlayan bu ürün duş sonrasında cildi yüksek seviyede rahatlatmaya yaramaktadır. Gözeneklerin sıkılaşmasını ve sıkılaşan gözeneklerin içerisinde nem biriktirmesine yardım etmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.