x
Kategoriler

Güneş ışınlarında güneşin altında durmak cilt sağlığı açısından pek uygun bir aktivite değildir. Özellikle öğlen saatlerinde güneş ışınlarının yeryüzüne dik açı ile ulaştığı saatlerde korunmasız bir şekilde durmak kesinlikle yararlı değildir. Uzmanlarında tavsiye ettiği şekilde güneşli havalarda korunarak gezmek oldukça mantıklıdır. D vitamini açısından da yararlı olan güneş en az on beş dakika vücuda alınması en makul şekilde kemik gelişimini desteklemektedir. Bu nedenle bebeklerin ve çocukların güneşin altında en az on beş dakika durması gerekmektedir.

Vücut Güneş Losyonu

Kremler gibi losyonlarda güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı güvenli bir koruma sağlamaktadır. Kış aylarında güneşli günlerin gelmesini beklerken cilt korumasını indirir ve cildi hassaslaştırır. Bu hassaslık ilk zamanlarda savunma mekanizmasını çalıştıramadığı için çıplak bir şekilde kendini koruyamaz. Uzmanlar mevsim değişikliklerinde mutlaka güneş kremi veya vücut güneş losyonu kullanımını tavsiye etmektedir. Hassas ciltlere sahip bebek, çocuk ve yetişkin erkek kadın tüm aile bireylerinin kullanması gereken vücut güneş losyonu cilt bariyerlerini güçlendirir. Dışarıya çıkarken vücudun tüm bölgesine sürülmesi tam gün koruma sağlamasına yardımcı olmaktadır. Güneş yanıklarının oluşmaması ve daha kaliteli zaman geçirmek adına sürülen güneş koruyucu losyonlar içeriğinde bulunan koruma faktörü sayesinde cildi oluşacak olumsuz etkilerden mümkün oldukça uzun süre korur. Dış etmenler ve çevresel faktörlerinde cilde zarar vermesini engeller. Cilt lekelerinin oluşmasına izin vermez.

Vücut Güneş Losyonu

Bebak Güneş Losyonu, cilt bariyerlerini korumaya odaklanmış formülü sayesinde cilt bakımına destek olmaktadır. Bebeklerin ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği güneş koruyucu ürün hassas ciltlere sahip kişilerin cilt korumasını tamamen gerçekleştirmektedir. İçeriğinde bulunan ultraviyole koruyucu filtre sayesinde gün boyu koruma sağlar. Vücut bakımı içinde yarar sağlayan Bebak Güneş Losyonu nemlendirici özelliği ile uzun süre yaşlanma belirtilerinin oluşmasını engeller. Yapışkan bir bırakmayan yağsız losyon kolayca emilen sıvı yapısı sürüldükten sonra hemen kurumaya başlar. Dermatolojik testlerden geçerek güvenirliği kanıtlanmıştır. Uzman dermatologlar tarafından da tavsiye edilen ürünler arasındadır. Vücut güneş losyonu kullananların en sık tercih ettiği ürünler arasındadır.

Bioderma Photoderm Kid Mousse, bebek ve çocukların güneşten sonrada korunmasına devam etmesi için geliştirilmiş bir üründür. Güneş yanıkları oluşan ciltlerde yatıştırıcı bir etki sağlar. Cilt lekelerin oluşmasına izin vermez ve içeriğinde bulunan elli faktör ile yüksek düzeyde bir koruma sağlar. Bioderma laboratuvarlarında hazırlanan bu ürün kullananların büyük bir memnuniyetini kazanmıştır.

Vücut Güneş Losyonu

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.