sadsad x
asdasd

Vitayes

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Vitayes ile Cildini Genç Görünüme Kavuştur!

  Yaşın ilerlemesiyle ciltte çizgi, kırışıklık ve sıkılık kaybı gibi cilt problemleri meydana gelmektedir. Bu gibi cilt problemlerinin en aza indirgenmesine yardımcı olan ve cildin yenilenmesini sağlamak için özenle hazırlanmış anti-aging (yaşlanma karşıtı) ürünler kullanarak cilt bakımını tamamlayabilirsiniz.  Anti-aging bakım, yaşlanma süreçlerini yavaşlatan ve cildi daha genç görünmesine destek olan zamana meydan okuyan ürünlere denir.

  Bu noktada siz de ‘’Kendini iyi hisset ve iyi görün!’’ mottosuyla ilerleyen Vitayes markasının hedefi cildi genç bir görünüme kavuşturmaya yardımcı Vitayes bakım kremini tercih edebilirsiniz. Vitayes, kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı ürünler geliştirmektedir.

  Vitayes Ageback Instant Lifting Cream

  Çizgi ve kırışıklık karşıtı için geliştirilmiş bakım kremidir. Özellikle zengin formülü ile hücre yenilenmesine yardımcı olur, yaşlılık belirtilerinin önüne geçer. Cildi sıkılaştırır, canlandırır ve rahatlatır. Cilde doğallık kazandırır. Aynı zamanda bakım kremi cildi hem yatıştırır hem de rahatlatır. Cildi daha canlı ve ışıltılı görünüme kavuşmasını sağlar.

  Siz de Vitayes bakım kremini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.