sadsad x
asdasd

Victoria Secret

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
38 ürün
    1 2

Victoria Secret , Roy Raymond tarafından1977 yılında San Francisco’da başlatılmış Amerikan mode evidir. İç çamaşırı başta olmak üzere, iç giyim üzerine tasarım ürünleri geliştirilmiştir. Ürünlerin tanıtımını yapan top modeller Victoria Secret melekleri olarak adlandırılmaktadır. Giyim sektörünün yanı sıra çanta ve kozmetik ürünler de geliştiren marka dünya çapında büyük bir ün kazanmayı başarmıştır. Kozmetik alanında Victoria Secret vücut spreyi en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra parfüm, vücut losyonu gibi ürün çeşitlerini de yelpazesinde barından marka kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Her kadının tarzı birbirinden farklıdır. Gerek kıyafet, gerek makyaj gerekse saç stil seçimleri kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazı kadınlar daha iddalı olmayı severken bazı kadınlar doğallıktan asla vazgeçmezler. Aslına bakacak olursak bu ayrım hayatın her alanında geçerlidir. Bir parfüm seçiminde bile! Parfüm uçsuz bucaksız kokuların olduğu farklı bir alandır. Kimisi baharatlı, kimisi, çiçeksi kimisi ise pudra kokularını sever. Victoria Secret parfüm ve vücut spreyleri ile her kadının tarzına uyum sağlayacak kokular geliştirmiştir.

 Victoria Secret Vücut Spreyi Özellikleri

  • Vücuda hoş bir koku verir.
  • Cildi nemlendirir.
  • Uzun süre kalıcılık sağlar.
  • Ferahlatır ve rahatlatır.

Sizde Victoria Secret Amber Romance, Coconut Passion, Love Spell, Rush ve daha koku seçeneklerini Dermokozmetika’da bulabilir, tarzına en uygun ürüne aynı gün kargo ve hediye fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.