x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saç bakımında etkili sonuçlar ortaya çıkartan Vichy saç serumları kullananların dikkatlerini çekmektedir. Uzmanlar tarafından onaylanmış saç dökülmesine karşı etki gösteren serumlar kadın ve erkek üzerinde aktivite sağlamaktadır. Saç dökülmesine neden olan çevresel faktörler hava kirliliği, toz ve güneşin zararlı etkileri düzensiz yemek yeme ile iyice zayıflar.  Bitkisel özlerle hazırlanmış formül ile saç bakımını mükemmel bir şekilde tamamlar.  Saçı besler ve derinlemesine temizlik sağlar.

Uzun ve dolgun saçlara sahip olmak her bireyin hayalidir. Bu hayale kavuşmak için çeşitli yöntemler denenmektedir. Saç maskeleri, saç bakım kremleri yeterince oluşan sorunlara cevap vermez. Saç bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur içeriğinde bulunan Aminexil dir. Özel formüle sahip olan Vichy saç serumları erkek ve kadınları için ayrı bakım sağlar. Saç dökülmesine ve saçın zayıf sönük durmasını engelleyen saç serumu kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır. Saç köklerini dipten uca onarmaya yarayan saç serumları aynı zamanda saça esneklik kazandırır. İnsanların günlük yaşantısında yer alan çevresel faktörler ve duygusal nedenler saç diplerinin hasar görmesine neden olmaktadır. Saç derisinde oluşan hasarların giderilmesinde büyük bir yardımcıdır. Saçı gürleştirir ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Vichy saç serumu beş etkili içeriği ile kullananların tavsiye ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Vichy ürünleri saç serumu ile saç bakımında etkili çözümler ortaya çıkarmaktadır. Dermatolojik test ve araştırmalardan başarı ile geçen Vichy ürünleri kullananlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bitkisel içeriği ile saç köklerini yeniden canlandıran ve saçın yeniden çıkmasını sağlayan saç serumu anti alerjiktir. Herhangi bir şekilde tahriş, kızarıklık ve kaşıntı oluşmasına izin vermez.

Vichy Saç Serumu Ürünleri

Vichy Dercos Saç Yenileyici, saç diplerinde hasarlar meydana gelmiş her cilt tipi için kullanıma uygundur. saç yenileyici özelliği ile saç bakımını mükemmel bir şekilde gerçekleştirir. Saç dökülmesini mümkün oldukça en aza indirir ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Saç uzatma özelliği ile kısa sürede keratin seviyesini yükselterek parlak bir görünüme kavuşturur. Saç derisinde oluşan kaşıntı ve yanma hissini yok eder. Kozmetik ürünlerin verdiği zararların giderilmesini sağlar.

Kadınlar İçin Saç Dökülmesine Karşı 5 Etkili Serum, saç köklerini yenileyici özelliği ile saç dökülmesini kalıcı olarak yok eden Vichy saç serumu kadınların hassas saç diplerini kökten uca besler ve onarır. Saç kırıkları ve seyrelmeleri durdurur ve yeniden çıkmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Aminexil ile alerjik reaksiyonların oluşmasını önler. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntıya neden olmaz. Sadece kadınların kullandığı saç serumu kullananlar tarafından özel olarak tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Vichy Saç Serumu

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.