x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadınların ve erkeklerin saç yapıları birbirinden farklıdır. Kadınlar daha gür ve dolgun saçlara sahip olmasına nazaran erkekler ise daha fazla saç dökülmesi ile seyrek saç köklerine sahiptir. Vichy laboratuvarlarında üretilen Vichy şampuanları saç köklerine derinlemesine işleyerek besler ve onarır. Kadınların en sık şikâyet ettiği konulardan biri olan hacimsizlik ve saç köklerinin tahrişini azaltır ve aynı zamanda kepeklenmeyi ortadan kaldırır.

Vichy saç şampuanları saç derisine nüfuz ederek derinlemesine temizlik sağlar. İçeriğinde bulunan Aminexil ile saç dökülmesini yüzde doksana varan bir oranla ortadan kaldırır. Daha gür ve dolgun saçlara sahip olmayı kısa sürede düzenli kullanım yolu ile kavuşmanıza yardımcı olur. Kadınların ve erkeklerin ortak derdi olan saç dökülmesini azaltarak zamanla kalıcı çözüm sağlar. Saça doğal bir parlaklık verir. Saçın kalitesini arttırır ve Vichy saç bakım şampuanları saça esneklik kazandırır. Güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza destek olmaktadır. Vichy saç bakımı ürünleri kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Saç derisinde oluşan tahriş, yanma ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonların giderilmesini sağlar. Kepek oluşumunu engelleyen Vichy saçbakımı aynı zamanda saçın keratinini besler. Daha hızlı ve sağlıklı uzayan saçlara sahip olmanızı kolaylaştırır. Aminexil sayesinde saçın yeniden çıkmasını ve canlanmasına yardımcı olmaktadır. Vichy şampuanlar dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilir. Dermatolojik testlerden başarı ile geçen Vichy ürünleri araştırmalar sonucunda kullanan her bireyin saç köklerinde %90 etkinlik göstermiş ve saç dökülmesinin önlendiği kanıtlanmıştır.

Vichy Saç Bakım Ürünleri

VSaç Dökülmesi için Serum, saç dökülmesini engellemeye yardımcı olan ürün uzun süre kullanım ile erkeklerin en sık sorun yaşadığı seyrelmelerin yok olmasını sağlamaktadır. Uzman dermatologlar tarafından önerilen saç dökülmesine karşı etkili serumlar erkekler üzerinde kalıcı olarak saç dökülmesini engellediği gözle görülmektedir. Stres ve yorgunluk gibi dış etmenler saç köklerinin zayıflamasına neden olmaktadır. Saç dökülmesine karşı beş farklı bileşen sayesinde çözüm sağlayan Vichy Dercos Aminexil 5 özel olarak geliştirilmiştir. Her saç tipine uygun olan ürünler düzenli kullanım ile altı haftadan itibaren etkisini göstermeye başlamaktadır. Saç dökülmesine karşı 5 etkili serum formülünde herhangi bir zararlı madde içermez. Anti alerjik serumların kullanımı kolay ve pratiktir.

Vichy Dercos Aminexil 5 Kadın, her cilt tipine uyum sağlayan saç dökülmesine karşı 5 etkili serum kadınların kullanımına özgüdür. Hassas ciltler üzerinde test edilip kullanılmasında sakınca görülmemiştir. İçeriğinde bulunan Aminexil ile saç dökülmesinin kalıcı olarak giderilmesi sağlamaktadır. Saç köklerini onaran ve besleyen serumlar saç köklerine direkt nüfuz eder ve dipten uca bakım yapar. Vichy saç bakımı ile sağlıklı uzayan saçlara kavuşmanızı sağlar.

Vichy Saç Bakımı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.