sadsad x
asdasd

Vichy Nutrilogie Serisi

21 Mart 2017
Vichy Nutrilogie Serisi

Vichy Nutrilogie Serisi

Uzun süre güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalan cilt yüzeyi çeşitli reaksiyonların meydana gelmesine neden olur. Cilt yüzeyinde kuruluk sıklıkla görülen sorunlardan biridir. Cilt kurumasının özellikle meydana geldiği bölgeler eller, dudaklar ve elmacık kemiklerin altıdır. Nemsizlik ve dış etmenler de bu durumu tetikler. Bu nedenle gün içerisinde yapılan el bakımı, yüz bakımı ve dudak bakımı gibi cilt bakımı rutinleri eksiksiz bir biçimde tamamlanmalıdır.

Günlük işlerde bir eylemi gerçekleştirmek için kullandığımız ellerimiz en büyük yardımcımızdır. Gerekli bakım yapılmadığında ellerimiz yıpranmaya başlar ve kötü bir görünüme kavuşur. Fransız markası Vichy bu sorunları ortadan kaldırmak adına yoğun besleyici özelliğe sahip Nutrilogie Serisini geliştirmiştir. Görsellik açısından cildinize artı değer kazandıracak ve yumuşak bir dokunuşa sahip olmanızı sağlayacaktır. Kuruyan dudaklar ve diğer bölgeler üzerinde gösterdiği etkinlik sayesinde mükemmel bir sonuç çıkaracaktır. Vichy Nutrilogie Serisi, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak nem seviyesini kontrol altına almaya yardımcı olur. Pürüzsüz, yumuşak bir doku yaratır. Özellikle el ve yüz bölgesinde harikalar yaratmaktadır. Gözeneklerin tıkanmasına izin vermez. Yanma hissiyatı oluşturmaz. Cilt toleransını eşitlemeye yardım eder. Erkeklerin kullanımına uygun bir yapıdadır. Kurumuş ciltlerin dostudur. Sıkılaştırma özelliği sayesinde yoğun besleyici kremler vücut bakımında da kullananların tercihleri arasına girmektedir. Vichy kuruluk giderici bakım ürünleri laboratuvar ortamında eşsiz formülle hazırlanmaktadır. Uzmanlar ve dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilmektedir. Yapılan araştırmalar neticesinde de sağladığı olumlu sonuçlar doğal görünüme kavuşturmaktadır.

Sizde yoğun kuruluk sorunu ile mücadele ettiğiniz cildinize besleyici özellikli bakım ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Dermokozmetika olarak sizlere Nutrilogie serisini anlattık, kullanabileceğiniz ürünleri listeledik. Sizde cildinize uygun kremleri düzenli olarak kullanarak istediğiniz yumuşak dokunuşa kısa sürede kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.