x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Dermokozmetik markalar arasında yer alan Vichy markası Normaderm serisi ile yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin sorunlarını gidermeye yönelik formülü sayesinde Vichy laboratuvarlarında hazırlanmıştır. Cildin ihtiyacı olduğu eksiklikleri giderirken aynı zamanda kusurların kapatılması ve yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olan Vichy Normaderm sadece ergenlikte oluşan değil çevresel faktörlerden meydana gelen sivilcelerinde yok olmasına yardımcı olur.

Vichy Normaderm Etkileri

Akne ve akneye meyilli ciltler üzerinde etkisini gösteren Vichy Normaderm cilt katmanlarında biriken yağın dışarıya çıkmasıyla oluşan tüm sivilcelerin iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Çevresel faktörler hava kirliliği, stres, düzensiz beslenmeden kaynaklanan akne ve akne izlerini gidermeye yardımcı olmaktadır. Her yaş ve cinsiyet üzerinde etkisini göstermektedir. Vichy Normaderm ürünleri arasında temizleme jeli, Peeling, krem ve tonikler bulunmaktadır. Vichy Normaderm ürünleri ciltte oluşan kusurları ortadan kaldırmaktadır. Cildi temizler ve sivilce çıkmasını önler. Düşük nem oranına sahip kişilerin nem seviyesini düzenler. Vichy Normaderm ürünleri gözeneklerin tıkanmasını engeller. Yağ fazlasını gidererek derinlemesine temizlik sağlar. Formülünde bulunan etkenler sayesinde güneş ışınlarının yol açtığı lekelerinde yok olmasını sağlamaktadır. Yağdan ve nemsizlikten kurtulan cilt kısa sürede eski görünüme kavuşur.  Cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlayan Vichy Normaderm aynı anda cildin parlamasını ve doğal bir şekilde canlanmasını sağlamaktadır. Dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilen Vichy ürünleri sağlık bakanlığından onaylıdır.

Vichy Normaderm Ürünleri

Vichy Normaderm Temizleyici Köpük, kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Hassas, normal, kuru ve yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Derinlemesine temizlik sağlayan Vichy Normaderm serisi temizleyici köpük sayesinde pürüzsüz bir görünüme kavuşmak oldukça kolaydır. Salisilik asit içeren formülü sayesinde hassas ve yağlı ciltlerinde kullanımına uygunluk sağlar. Kiri ciltten arındırır ve aşırı meydana gelen sebum seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Vichy temizleyici köpük cildin kurumasını engeller ve nem kaybına sebebiyet vermez. Mat bir görünüm kazandırır ve doğal sağlıklı bir cilt sunar. Tolerans seviyesini düşürmeden gerginlik hissini anında yok eder. Rahat ve bakımlı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Sağlık bakanlığından onaylanmış Vichy temizleme köpüğü kullanan kişiler tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.

Vichy Normaderm Tonik, yağlı ciltler için geliştirilmiş Vichy tonik tüm kiri anında yok eder. aynı zamanda dış etkenlerden kaynaklanan sivilcelerinde kurumasına yardımcı olmaktadır. Yüz bakımında kullanılan akne ve akne izlerini yok etmeye yardımcı olan Vichy tonik ciltte derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Cildi besler ve siyah nokta oluşumunu da engeller. Cildin kötü görünümünden kurtulmasına yardım eder. Parlaklığı cilde geri kazandırır. Onarıcı bakım sağlayan Vichy tonik cildin yeniden sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır. Kadınların ve erkeklerin kullanımına uygun olan Vichy tonik sıklık kaybını önler ve gerginlik hissini yok eder. Parfüm, renklendirici ve paraben içermez.

Vichy Normaderm

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.