Yandex Metrica

{{title}}

Göz ve dudak çevresinde meydana gelen kırışıklıklar her bireyi rahatsız eden sorunlardan bir tanesidir. Çoğunlukla erken yaşta meydana gelen bu sorunlar yüz mimiklerini sıklıkla kullanmak, çevresel faktörler ve bunun gibi birçok etken nedenlerden kaynaklanmaktadır. Kırışıklıkları tamamen yok etmek görünümü en azami şekilde doğrudan etkiler. Kadınların cildi erkeklerinki ne göre daha ince ve naif olması nedeniyle bu tip sıkıntılar genellikle kadınlarda gözlenmektedir.

Vichy Liftactiv Serisi Etkileri

Ciltte oluşan ince çizgiler olgunluk döneminde daha fazla etkilenir ve yüz hatlarında belirgin olarak görülmeye başlar. İnsan vücudunun en narin dokusu göz çevresinde bulunmaktadır. İnce çizgiler ve kırışıklıkların ilk olarak görülmeye başlandığı bölge göz çevresidir. Sürekli bakıma ihtiyaç duyan cilt,  mükemmel bir bakım ile eski haline dönmeye hazır olur. Kadınların sıklıkla şikâyetçi olduğu konu olan kırışıklıklara neden olan etkenler çevresel faktörlerdir. Dışarıdan cilt katmanlarına inen toz, kir ve ultraviyole ışınları cildin zarar görmesine neden olmaktadır. Yaşlanma karşıtı ürünler arasında yer alan Vichy Liftactiv Serisi daha genç ve canlı görünmeye yardımcı olmaktadır. Vichy Liftactiv Serisi ürünleri cildi dinlendirir ve yeniden yapılanmasına yardımcı olmaktadır. Cilt toparlayıcı etki gösteren Liftactiv mümkün oldukça canlı bir görünüm kazandırır. 35 yaş üstü kadınlarda yoğun olarak gözlenen bu durum bazı kişileri psikolojik olarakta etkilemektedir. Paraben içermeyen ürünleri ile cilt sağlığını koruyan vichy kullanıcılar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Vichy Liftactiv Serisi Ürünleri

Vichy kırışıklık serumu, ciltte oluşan kırışıklık ve çizgilerin yok edilmesini sağlayan besleyici bakım serumları kullanımı cildin yenilenmesinde etkili olmaktadır. Özellikle göz çevresinde meydana gelen ince çizgiler ve kaz ayakları gibi kırışıkları yok etmede birebirdir. Otuz yaş üstü kadınlarda meydana gelen sarkma, esneklik kaybı gibi rahatsız bir his uyandırır. Cilde uygulanan en az miktarda bile etkisini göstermeyi başaran aktif bir formüle sahiptir. Cilt bariyerlerini korur ve yenilenmesine ön ayak sağlar. 10 yıl süren araştırmalar neticesinde derinin yenilenmesini de etkili bir biçimde sağlayan  Derm Source Serum geliştirilmişidir. Toparlayıcı ve kaldırıcı etkisi sayesinde yüz hatlarını daha belirgin bir görünüme kavuşturur. Uzmanlar Derm Source Serumu kırışıklık ve diğer sorunların giderilmesi üzerine tavsiye etmektedir.

Göz Çevresi Kremi, kırk yaş üstü ve menopoz döneminde yetişkinlerin kullanımına uygun olan Vichy markası ürünlerinden en etkili içeriklere sahip olanlardan bir tanesidir. Kuru ciltlere yönelik geliştirilmiş formül nemlendirme ve derin kırışıklıkların yok olmasını sağlar. Liftactiv Derm Source Ps cildin kırışma süresini kısaltmak için dışardan gelen etmenler; sigara dumanı, havada bulunan zararlı maddeler ve güneşin zararlı ışınları direkt olarak cilde temas eder. Vichy Liftactiv Derm Source Ps sayesinde cilt kısa sürede onarılır ve oluşan hasarların giderilmesini sağlar. Vichy Liftactiv Derm Source Ps ürünleri içeriğinde paraben bulundurmaz.

17 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.