x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Soğuk havalarda meydana gelen cilt sorunlarını yok etmeye yardımcı olan Vichy krem ürünleri yapılan bakımlar sonrasında cilt bariyerlerinin daha gevşediği ve rahatladığı gözlenmektedir. Cilt kurudukça su seviyesi azalır ve cildin gerginleşmesini sağlar. Dermokozmetik ürünler arasında kuru ciltler ve nemsiz ciltler için geliştirilmiş Vichy kremler el bakımı ve vücut bakımında etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Gerginleşen cilt dokusu zamanla yanma, batma ve sızıntı gibi rahatsız edici bir his uyandırır. Bu nedenle günlük olarak cilt bakımı yapılması gerekir. Uzun süre soğuk ve ya sıcak havanın etkisinde kalmak cilt bariyerlerinin hasar görmesine neden olur. Yüz ve el bölgesinde sıklıkla rastlanan kuruluk aynı zamanda pullanma ve soyulma gibi reaksiyonlar göstermektedir. Nemlendirici özelliği ile cildin su depolarını doldurmaya ve dengelemeye yardımcı olan Vichy kremler cilt temizliğinde de yardımcıdır. Vichy markasının ürettiği seriler içerisinde aktif bileşenleri yüksek seviyede etki eden Vichy krem ürünleri devamlı bir kullanım sonunda etkisini göstermeye başlar. Cilt yüzeyinde oluşan bu sorunların meydana gelmesini önlemek ve yumuşak bir dokunuşa sahip olmak için kullanıcılar gün içerisinde sıklıkla Vichy krem kullanmaktadır. Vichy krem kullananlar tarafından erken yaşlanma belirtilerini seyrekleştirmesi ve nemsizliğin neden olduğu kırışıkları ve ince çizgileri yok etme özelliğini test edip onaylamışlardır. Yüz çevresinde akne ve akne izleri, göz çevresi bakımı, kırışıklıklar, kızarıklıklar, esneklik kaybı gibi sorunlar yer almaktadır. Kuru, hassas, yağlı ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygun farklı ürünler içerisinde var olan Vichy krem ürünleri ev temizliğine katkı sağlayan deterjanların vücuda etki ettiği alerjik reaksiyonların iyileşmesine yardımcı olur.

Vichy Krem Ürünleri

Vichy Besleyici Gece Kremi, nemlendirici yatıştırıcı ve besleyici etkisi ile cildi hem nemlendirir hem de onarır ve kuruluğun giderilmesini sağlar. Kan dolaşımını arttırır ve doğal nem seviyesini koruyarak etkili bir bakım sağlar. Tahriş ve kızarıklığa neden olmadan yapılan maske dinlendirici özelliği ile rahat bir his uyandırır. Cilt katmanlarını tamamen nemlendiren Vichy Aqualia Thermal Night gece boyunca etkisini kesintisiz olarak devam ettirir. Vichy Aqualia Thermal Night aynı zamanda cildi tazeler. Yaşlanma belirtilerinin yok edilmesinde etkin rol oynayan Vichy krem hücre içi yenileyici özelliğini aktif olarak kullanır. Çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Erkekler ve kadınlar ortak olarak kullandığı yüz bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Ciltte yanma yapmaz, parlaklığı yoğunlaştırır ve cildin yumuşak kalmasını sağlar. Cilt tipine uygun destekleyici ürünler ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

Vichy üç etkili krem kullananlarının en sık tercih ettiği ürünlerden ilk sıralarda yer alır. Maske, Peeling ve cilt temizleyici özelliği ile kadınların büyük bir beğenisini kazanmıştır. Cildi aynı anda üç işlem ile ipeksi bir dokunuşa sahip olmaya yardımcı olmaktadır.

Vichy Krem

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.