Yandex Metrica

Vichy Krem

Cilt bakımı ve sağlığı için çok sayıda ürün sunan Vichy, ciltte görülen problemlere karşı spesifik ürünler ile çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda günlük bakım ve temizleme için de ihtiyacınız olan seçeneklere de sahiptir. Cilt bakımının ferahlık, esneklik ve besleyen ürün isteyen krem kullanma kısmı cildinizin tipine göre özenle oluşturulmalıdır. Nemlendirme, yaşlanma karşıtı bakım, hassas bölgeler için yoğun beslenme gibi temel ihtiyaçlara uygun kremler sunan Vichy’de gündüz bakım kremi, gece bakım kremi ve göz çevresine özel kremler de bulunmaktadır.

33 ürün

  Vichy Krem

  Modanın ve parfümün başkenti olan Paris kozmetik dünyasının da merkezidir. Dünyaca tanınan ünlü kozmetik markalarının çıkış yeri genelde Fransa’dır. Vichy de bu grupta yer alır ve orta Fransa’da yer alan bir kaplıca şehrinin adını bütün dünyada duyurur. Markanın en tanınan ürün çeşidi olan Vichy krem ise bir gün gelmiş, herkes tarafından kullanılmıştır.

  Vichy şehrinin hayatında maden suları, kaplıcalar ve içmeler her zaman yer aldı. Yakın tarih içinde iyi anılarla birlikte anılmıyor ama Vichy doğal güzellikleri ve su kaynakları ile Napoleon’u imparator olarak ağırlayan bir şehirdir.

  1931 yılında şehrin adını alarak kurulan kozmetik firması ise bugün bütün dünyada tanınmaktadır. Bu termal su, ürünlerin gücünü artırır, Vichy kremler de gerek yüz bakımı, gerekse vücut bakımının ayrılmaz parçalarıdır. Cilt tipine ve elde edilmek istenen sonuca göre seçilen bu kremler kullanıcılara spesifik çözümler sunmaktadır. Örneğin nemlendirme, hassas bölgeler için yoğun bakım ya da kaşıntı karşıtı bakım veya göz çevresi bakımı gibi özelleşmiş konularda özelleşmiş krem çeşitlerini marka garantisinde eczanelerde bulabilirsiniz.

  Vichy eczanelerde satılan kozmetik ürünler arasında bir numaradır. Krem çeşitleri de kendi ürün gamı içinde en çok tercih edilenlerdir. Farklı cilt özelliklerine uygun olan krem çeşitleriyle her zaman memnun kalacağınız bir cilt bakım uygulaması yapabilirsiniz.

  En uygun cilt bakım ürünlerini bulacağınız Vichy laboratuvarlarında her zaman doğru seçimleri yapabilirsiniz. Farklı formdaki ürünler ve krem çeşitleri, hem yüz hem de vücut bakımınız için ideal bir dermokozmetik ürünü olarak tercih edilebilir.

  Vichy Krem Çeşitleri Nelerdir?

  Mineral 89 adıyla bilinen özel nemlendirici, yüksek korumalı yüz emülsiyonu, yağlı ciltler için gece bakımı kremi, termal su ile zenginleştirilmiş nemlendirici, içeriği hafifletilmiş nemlendirici krem, kuru cilt kremi, normal ve karma ciltler için hazırlanmış krem, göz çevresi bakım kremi, cilt düzenleyici serum, göz ve kirpikler için üretilen özel serumlar, kuru ciltlere karşı 50 faktör korumalı güneş kremi, bronzlaştırıcı spreyler, yağlı cilt tipine sahip olanlar için güneşe karşı yüksek koruma sağlayan yüz kremi, çocuklar için güneş korumalı vücut sütü, renkli ve dokulu bir yüz sağlayan güneş kremleri, onarıcı el kremleri, dudak bakımları için özel hazırlanmış kremler, mineral katkılı yüz maskeleri, yaşlanma karşıtı nemlendiriciler, normal ve kuru ciltler için üretilmiş ve güneşe karşı çok yüksek koruma sağlayan yüz kremleri bulabileceğiniz çeşitler içindedir.

  Ayrıca bu ürünlerin ilgili olanlarının birlikte bir paket halinde kullanıma sunulduğu, hediyeli kofre ürünler de değişik bir alışveriş seçeneği olarak bulunabilir. Kozmetik alışverişlerinde kofre adıyla bilinen aynı konudaki çoklu ürün paketleri daha hesaplı olmaları açısından kullanıcılar tarafından genellikle tercih edilmektedir. Birçok farklı fırsatı yakalayarak eksiksiz bir bakım kitine sahip olacağınız kampanyalarımızı takip edebilir, sizin için en uygun ürünleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Vichy laboratuvarları tarafından yapılan birçok araştırmada etkinliği kanıtlanmış ürünlerle kuru, akneli ve yağlı ciltlere özel bakım ürünleri sizin de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  Cilt Görünümünüzü Yenileyin

  Örneğin bu kofre tipi paketlerden Idelia Nuit cilt bakım festivali olarak sunulan Vichy ürünlerine yakından bakalım;

  Cilt görünümünü yenilemeye yardımcı olma amacıyla hazırlanmış kutuda Vichy peeling maskesini ve Idealia termal su katkılı gece kremini birlikte bulabilirsiniz. Slow age serisi içinde yer alan 15 mililitrelik göz çevresi bakım kremi de hediyenizdir. Böylece ekonomik açıdan çok daha uygun bir kozmetik alışverişi yapılmaktadır. Bu kofre ürünler Vichy markası güvencesinde çok seçenekli olarak satışa sunulmuştur.

  Çoklu ürün olduğu için değişik kategorilerde de arayabilirsiniz. Örneğin yukarıda örnek verilen paketteki ürün çeşitlerini hem Vichy peeling maskeleri grubunda hem de özel bakım kremleri kategorisinde hem de markanın yaratmış olduğu İdealia serisi içinde görebilirsiniz.

  Cilt bakımında doğru seçimleri yaptığınızda sabah ve akşam arındırma-nemlendirme, haftada bir peeling ve elbette ki eksik olmaması gereken vücut nemlendirmesi ile cildinizin gün içinde kaybettiği nemi geri kazanması mümkün olmaktadır.

  Vichy Termal Su Nedir?

  Yüzlerce yıldan beri orta Fransa’nın sönmüş yanardağlarına yakın yerlerden ama 4000 metre derinden geldiği bilinen, bu yüzden mineral açısından çok zenginleşen kaynak suyu bugün Vichy şehrinde yaşanan termal turizmini yaratmakla birlikte ünlü kozmetik ürünlerinin temel katkı maddesi de oldu.

  İçinde 15 mineral olduğu tespit edilen termal suyun bugün cildi kuvvetlendirdiği bilinmektedir. Su bazlı kremler ve diğer Vichy ürünleri de bu sağlık veren gücü cildinize taşırlar. (Yapılan testlerin en önemli bölümü güneşin UV etkilerine karşı koruma sağlamaya yönelik olanlardır.) Bu arada bu ünlü suyun 4000 metre derinde 140 derecelik bir sıcaklığa ulaştığı ve hızla yüzeye çıkıp soğumadan önce magmadan sızan karbondioksit ile enfekte olduğu da bilinmektedir. Bugün bu kaynar su yüzeysel bir kirlilikten etkilenmeden korumalı kaynağından elde edilmektedir.

  Doğru Ürün Seçin

  Vichy kremler serisi içinde cildinizin bakımı için gerekli olan ürün çeşitlerini mutlaka bulacaksınız. Yüzyıllardan beri ünlü olan termal suyun faydaları Vichy’nin ünlü bakım formülleriyle birlikte sizin teninize de sağlık getirecek.

  Güneş sonrası bakımı, kuru cilt bakımı gibi birçok rutinde ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Genç ve diri bir cilt tercih edenler için doğru cilt bakım ürünlerini Vichy formülleriyle bulabilirsiniz. Cildine özen gösterenler için günlük ve haftalık bakım ihtiyacının karşılanması sağlanırken, güneş koruyucu ürünlerle her mevsim güneş koruyucu bakım sağlanmaktadır.

  Akne ve siyah nokta gibi cilt sorunlarının tedavi edilmesi de Vichy ürünleriyle daha kolay bir hal alıyor. Size göre de uygun bir Vichy seçerek, cildinizi doğal olarak nemlendirebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.