Yandex Metrica

Vichy Kırışıklık Kremi

İnsanlar günlük hayatta jest ve mimiklerini büyük ölçüde kullanmaktadır. Gülerken ve ya üzülürken oluşan yüz çizgileri zamanla, yaş ilerledikçe kalıcı bir hale gelir. Bunun önüne geçebilmek için cilt tipine uygun dermokozmetik ürünler kullanmakta yarar vardır. Bitkisel ve etkin gücüyle kırışıklıklara ve yaşlanmaya meydan okuyan Vichy markası yeni geliştirdiği kırışıklık önleyici ürünleri ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

12 ürün

  Vichy Kırışık Kremi Etkileri

  Kırışıklıklar yüz hatlarının kötü ve olduğundan daha yaşlı görünmesine neden olmaktadır. Bunu önlemek için çeşitli yöntemler denenmektedir. En sık kullanılan yöntemler arasında evde yapılan maskeler ve dermokozmetik ürünler gelmektedir. Her cilt tipi için ayrı ürünler geliştiren Vichy kırışıklık kremleri ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmektedir. Cilt katmanlarında bulunan su depolarının boşalması ile oluşan kırışıkların giderilmesi için doğal nemlendirici sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan Vichy termal su ile cildi yatıştırır ve serinletir. Kusursuz bir cilt için mükemmel bir formüle sahiptir. Kadifemsi bir dokunuş yaratır. Cilt kusurlarını gizler ve kırışıklık, ince çizgilerin doldurulmasına yardımcı olmaktadır. Gözeneklerin sarkmasını önler ve sıkılaştırma sağlayarak gergin yüz hatlarını ortaya çıkarır. Kırışıklara meydan okuyan anti aging ürünleri ile cilt dokusunu yeniden canlanmasına ve ipeksi görünmesine neden olur. Gece ve gündüz kullanılan ürünler cildin yaşlanmaya karşı meydan okumasını güçlendirmektedir. Vichy Kırışık Kremi kullananların memnuniyetini kazanarak en sık tercih edilen ürünlerden bir araya gelerek oluşturulmuştur.

  Vichy Kırışıklık Kremi Ürünleri

  Vichy gece bakım kremi hassas, karma, normal ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Kırışıklıklara meydan okuyan formülü ile cilt yüzeyinin daha parlak ve ışıltılı olmasını sağlar. cilt gün boyu nemini kaybeder gece uyku esnasında yeterli düzeyde su depolarında su bulunmaz ise nemlendirici alamayız. Nemlenmeyen yüz kuru, pullu ve derisi kalkmıştır. Vichy Liftactiv Derm Source hassasiyet gösteren ciltlerde yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanım ile istenilen sonuca en kısa zamanda kavuşmayı sağlar. Dermatologlar tarafından hastalarına güvenle tavsiye edilen Vichy Kırışıklık Kremi Vichy Liftactiv Derm Source kullananların sıklıkla tercih ettiği gece bakım kremleri arasındadır.

  Vichy Saç Serumu, cilt hücrelerini yenileyici özelliğe sahip yaşlanma karşıtı serumdur. Saç yenileyici bakım serumudur. Saçta oluşan alerjik reaksiyonlardan kaşıntı, kızarıklık ve tahriş olması durumunda saç diperi rahatlatmak adına kullanılmaktadır. Saç derisinde oluşan kaşıntının giderilmesi için kullanılmaktadır. Saç kökleri nemlendirici bir etki sağlayarak derinin rahatlamasını sağlamaktadır. Saç derisinde oluşan kuruluk ve nemsizlikten kaynaklanan sorunların giderilmesini sağlar. Çevresel faktörlerden koruyan formülü sayesinde ciltte herhangi bir sorun oluşmasını engeller.

  Vichy Yenileyici Gece Kremi, yorgunluk ve sarkmalara sağlı olarak oluşan cilt sorunlarının giderilmesini sağlamaktadır. Normal ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Vichy Kırışıklık Kremi cilt yüzeyinde mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

  Yaş veya genetik faktörler sebebiyle ciltte görünen kırışıklık ve sarkma problemi kulağa korkutucu gelse de etkili dermokozmetik ürünler ile önlem almak veya problemle savaşmak mümkündür. Termal sulardan gücünü alan, dermatologlar tarafından da önerilen Vichy ürünleri bu konuda etkili çözümler sunmaktadır. Anti-aging etkili ürün serilerinde gece ve gündüz için ayrı bakım kremleri, göz çevresi kremi, yüz serumu bulunan Vichy, elastikiyet kaybı, kırışıklık ve soluk cilt tonu gibi sorunlarla savaşarak cildinizin sıkı, parlak ve genç görünüme kavuşturur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.