sadsad x
asdasd

Vichy Idealia - Canlandırıcı Bakım Serisi

Yoğun günlük hayat temposu, iklim şartları ve benzer zorlayıcı faktörler sebebiyle enerjisini kaybeden cilde ideal rengini, tonunu, parlaklığı ve enerjiyi vermek üzere formüle edilmiş Vichy Idealia serisi cildinizi doğal ışıltısına yeniden kavuşturuyor. Normal, kuru, karma ve yağlı ciltler için farklı içeriklerle sunulan bu krem serisinde göz çevresi bakımı, pürüzsüzlük veren gündüz bakım kremi, BB krem, ışıltı arttıran serum, gece bakım kremi ve yorgunluk belirtilerini azaltan jel krem bulunmaktadır. Mat ve eşit olmayan cilt tonunu ayarlamak ve gözeneklerin belirginliğini azaltarak cildinize genç ve dinamik bir görüntü veren Vichy Idelia’yı Dermokozmetika güvencesiyle keşfedebilirsiniz.

Vichy Idelia

1930’lu yıllardan beri ünlü termal suyunun desteğinde kozmetik üretimi yapan Vichy cilt bakımı konusunda oluşturduğu seriler içine bu kez İdelia’yı da ekliyor. İster cilt bakımı ve isterseniz de yüz bakım ürünlerine ihtiyacınız olsun, karşınıza Vichy Idelia çıkacaktır.

Cildimizin kusursuz görünmesi için ihtiyaç duyduğumuz rutin bakım ürünleri ve kozmetik ürünler etki etmektedir. Vichy laboratuvarlarında üretilen Idelia serisi ürünler de cilde doğal bir bakım sağlamaktadır.

Göz ve yüz bakımını sağlarken cildin renk tonunu eşitleyen BB krem kullanımıyla cildin etkin biçimde tazelenmesi ve genç görünümün korunması mümkün olmaktadır. Güneş koruyucu özelliğe sahip olan BB krem ve cilt bakım ürünleri düzenli kullanıldığında, hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeniz de mümkün olacaktır.

Cildinizi yaban mersini polifenollerinin fermente edilmesiyle oluşturulan Idelia serisi ürünlerine teslim ettiğinizde cilt bakımında profesyonel çözümler bulmanız da mümkün olacaktır.

Cilt Bakımında Özel Formüller, Özel Seriler

Hayatın hızlı temposu hiçbir yerde durmuyor. Bu sürate günlük yaşam alışkanlıklarını yavaşlatmayı ve hayatın tadını çıkarmayı öneren “Sakin Şehir” kavramı ile adeta derman bulunmaya çalışılıyor ama hızlı temponun kişide yarattığı problemlerden biri olan cilt sorunlarına karşı daha kısa vadeli çözümler aranıyor. Örneğin cildinizin çok daha parlak hale geldiğini bir iki hafta içinde hissetmelisiniz ki hızlı akan hayata karşı moral kazanabilesiniz. Vichy İdealia teninizin zorlayıcı şartlar altında (hem fiziksel hem psikolojik zorlamalardır bunlar) kaybettiği ışıltıyı size geri verecektir.

İdealia Serisinin Özellikleri Nelerdir?

Serimizin temel özelliği antioksidan etkili olduğu bilinen yabanmersini polifenollerinin fermente edilmiş (mayalandırılmış) siyah çay özü ile karıştırılmasıdır. Böylece cilde günlük enerji takviyesi verilmektedir. Anlatılan bu içerik kombinasyonunun bitkisel yapısı özellikle dikkat çekiyor. Bugün için cilt bakımı, yüz bakımı, saç bakımı gibi alanlarda kullanılan kozmetik ürünlerin bitkisel temelli olması mutlaka tercih edilir hale geldi. Hayatın her alanında doğaya dönüş trendinin sonucu kişisel bakım malzemelerinin de doğal olması isteniyor. Vichy İdealia bitkisel muhteviyatları ile size bu imkanı ve güveni sağlayacak. Bitki özleri her geçen gün cildinizi besleyecek ve ışıltısını artıracak. Bu seri aslında cilt için hazırlanmış bir enerji desteği ürün grubudur.

Serinin satışına yönelik olarak dikkati çeken bir husus da bakım festivali olarak düzenlenmiş hediyeli kofre paketlerdir. Birbirini tamamlayan İdealia ürünlerini bu şekilde, daha uygun alışveriş olarak tercih edebilirsiniz.

Örneğin;

  • Idealia Nuit Cilt Bakım Festivali Hediyeli Kofre,
  • Idealia Ps Cilt Bakım Festivali Hediyeli Kofre ve
  • İdealia Pnm Cilt Bakım Festivali Hediyeli Kofre seçenekleriniz içindedir.

Ayrıca;

  • Idealia Concealer Göz bakım kremi ve
  • Idealia Life Cilt Düzenleyici Serum da seriyi tamamlayan ürünler içindedir.

Vichy İdealia BB Krem

Vichy’nin bu seri içinde yer verdiği Idealia BB krem, cilde pürüzsüzlük, ışıltı ve enerji veren gündüz bakım kremleri (yağlı ve kuru ciltler için iki çeşitte hazırlanmış olarak) seçkin eczanelerde satışa sunulmuştur.

İki farklı renk seçeceği bulunan Vichy İdealia BB krem, geniş gözenekler ve ciltteki eşit olmayan renk farklılıklarını mükemmel biçimde kapatarak, cildin canlı ve genç görünmesini sağlar. 25 SPF özelliğiyle dikkat çeken krem güneş koruma özelliğiyle dikkat çekmektedir. Makyaj öncesi baz olarak kullanabileceğiniz bu ürün, aynı zamanda günlük cilt bakımında da tercih edilmektedir.

Vichy İdealia Eyes

Yaşlanmaya karşıtı ürünler cilt bakımında çok önemlidirler. Çünkü o ünlü kazayağı çizgileri önce göz çevresinde oluşur ve yılların geçtiğini size moral bozucu şekilde anlatır. Anti aging (yaşlanma karşıtı) cilt bakımını günün birinde bu çizgilerinizi fark etmeden başlatın. Yıllara genç görünümlü kalarak meydan okuyun.

Vichy İdealia Eyesgöz çevresi idealleştirici bakım kremi cilt tonu ve cilt rengi farkı gözetmeksizin alacağınız destektir. Tüm yaş aralıklarında, göz çevresi bölgesinde canlandırıcı etkiler yaratır. Hatta makyaja gerek kalmadan bu kremi kullanarak çok daha sağlıklı ve pürüzsüz bir göz çevresine kavuşabilirsiniz. Göz çukuru bu ürün ile gölgelenme yaşamaz, nemlendiği için de ferahlar, esnekliğini yeniden kazanır. Göz çevresi zaten cildin normal yağlarının olmadığı bir kısımdır. Bu da çok çabuk yaşlanmasının ve çizgilenmesinin nedenidir. Genel görünüş içinde ilk dikkati çeken yüzde ve yüzünüz içinde ilk dikkati çeken gözlerinizde böylece daha canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kremi dört haftalık bir sürede düzenli kullanırsanız koyu renk halka, göz torbalarının oluşması, deri sarkması, şişkinlik ve gerginlik hissi veren göz kapağı kuruması gibi cilt sorunlarına karşı da çare bulmuş olacaksınız. Vichy İdealia Eyes – göz çevresi bakım kremi ucunda olan yumuşak aplikatör sayesinde kolayca kullanılır. 15 miligramlık küçük tüpler şeklindedir.

Vichy İdealia Life – Cilt düzenleyici Serum

Vichy İdealia Life – Cilt düzenleyici Serum olarak seride göreceğiniz ürün ise o bir türlü yavaşlamayan hayat temposunun teniniz üzerindeki yıpratıcı etkilerine karşı üretilmiştir. Cilde parlaklık ve nem kazandıran yani onu besleyen bir kozmetiktir. Birbiri içinde karışmayan iki sıvı anlamına gelen emülsiyon yapısında olan serum hücrelerin içindeki su dolaşımının artması için hazırlandı ve E vitamini ile zenginleştirildi.

Kullanıma yönelik bir hususun daha belirtilmesi gerek; Bu yüz bakım serumunu cilt temizliğini yaptıktan sonra uygulayın. Sabah ve akşam, günde iki kez kullanabilirsiniz. Yüz ve boyun bölgeniz, dekolte kısmına güvenle ürünü kullanabilirsiniz.

Günlük bakımınızda en çok tercih edeceğiniz ürünler arasında yer alan Vichy Idealia ile göz, yüz ve boyun bölgesinin kusursuz hale gelmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Cilt düzenleyici serum ve diğer ürün çeşitleri için sitemizden alışveriş yapabilir, Dermokozmetika fırsatlarını kısa sürede yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.