x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt bakımı ve özel olarak ilgi bekleyen bedene gerekli özeni göstermek için üretilmiş Vichy İdealia Serisi cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Yaşlanma belirtilerinin başlaması ve orta yaş grubuna dâhil olan kişilerin sıkça yaşadıkları sorunları gidermeye çalışan ürünler dermokozmetik markalar arasında adını her yere ulaştırmayı başarmış Vichy, çözüm sağlamaktadır. Her ürün farklı cilt tipleri üzerinde etkisini göstermektedir. Uzun ve düzenli kullanım ile mükemmel sonuçlar çıkartır.

Vichy İdealia Serisi Etkileri

Vichy İdealia serisi cildin genel sorunları yok etmeye formülleşmiştir. Cilt tonunda oluşan renk eşitsizliği, kırışıklıklar ve gözeneklerin genişlemesi gibi birçok konu üzerinde yoğun olarak etkisini göstermektedir. İyileştirici formüle sahip olan İdealia Serisi ürünleri aktif bileşenleri sayesinde hücrelerin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olmaktadır. Kombucha cildin yeniden yenilenmesine yardımcı olan bir aktif bileşendir. Olgunluk çağına girilmiş yaşlarda kırışıklıklarla savaşılır. cilt dokusunu temizleyip gözeneklerin sıkılaşması sağlanır. Cilt tonunu dengeleyip cilde doğal renk pigmentleri sayesinde ışıltı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Kılcal damarların cilt katmanlarına yakın olan bölümlerinde rosacea, dermatit vb. hariç tümünü sorunları tedavi eder. Cilde rahatlık ve Vichy termal su ile ferahlık verir. Yorgunluk belirtileri ve ince çizgilerinin azaltılmasını sağlar. Cilt lekeleri üzerinde etkileyici bir iş çıkartmaktadır. Leke ve izlerin oluşumunu önlemeye odaklı çözümler sağlar. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği İdealia ürünleri kullananlar tarafından bilinmektedir.

Vichy İdealia Serisi Ürünleri

Vichy Gece Bakım Kremi, nemsiz ve hassas ciltlerin kullandığı gece bakım kremidir. İlk kullanımdan itibaren cildin pürüzleşmesine ve dolgunlaşıp nemsizlikten oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildi koruyan ve ışıltı kazanmasını sağlayan etkiye sahiptir. Güneşin yol açtığı zararlı ışınlara karşı koruma sağlar. cilt kusurlarını gidermeye ve içeriğinde bulunan aktif ajanlar sayesinde cildin görünümünü yeniler, kusursuz görünmesini sağlar. kusursuz ve pürüzsüz bir dokunuşa sahip olmayı kolaylaştırır. Cildin erken yaşlanmasını ve kırışıklıkların oluşmasını engeller. Vichy İdealia Skin Sleep Recovery Night Gel Balm kullananlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Vichy BB Krem, cilt yüzeyinde oluşan kirli ve kusurların kapatılmasına yardımcı olan İdealia Serisi ürünlerinden BB krem güneş koruyucu özelliği ile cilt bakımını pürüzsüz bir görünüm ile birleştirir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cildin yumuşak ve parlak görünmesini sağlar. Nemlendirici olarak mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Çevresel etkenlerin yol açtığı hasarları kapatmada büyük bir başarı sağlamaktadır. yüksek düzeyde kapatıcılık gösteren Vichy İdealia BB Krem çeşitli tonlarıyla homojen bozukluğunu düzenler. Cilt tonunu en iyi şekilde ayarlayan İdealia BB Krem kozmetik ürünlerinin kullanılması için mükemmel bir makyaj bazıdır. Gözeneklerin tıkanmasını önler ve cildin nefes alışverişine müdahale etmez. Bu nedenle cilt katmanlarında alerjik reaksiyon oluşmasına sebebiyet vermez. Tahriş ve kuruluk gözlenmez. Hassas, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Vichy Idealia

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.