Yandex Metrica

Vichy Güneş Kremi

Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumak için dermokozmetik dünyasının öncü markalarından Vichy çözüm getiren ürünler sunuyor. Fazla maruz kalındığında ciltte lekelenme, kızarıklık, erken yaşlanma gibi problemlere sebep olabilen zararlı güneş ışınlarından korunmak için cilt tipinize uygun olan Vichy güneş kremleri ve diğer güneş bakım ürünleri yüksek seviyede koruma sağlayacaktır. Yüksek koruma faktörlü güneş kremleri, yağlı ciltler ve yüz bölgesi için özel seçenekler ile güneş ışınlarından korunurken sağlıklı bir bronzlaşma için Vichy’nin yüz ve vücut sütü, nemlendirici sprey ve ferahlatıcı spreyi ile güneş bakım ürünlerinizi tamamlayabilirsiniz.

14 ürün

  Vichy Güneş Kremleri

  Yaz ayları yaklaşırken dikkat edilmesi en önemli unsur ozon tabakasından gelen zararlı ultraviyole ışınlarından korunmaktır. Cilt üzerinde lekelenme, yanık ve cilt kanserine kadar olumsuz etkiler yaratan bu durum da koruyucu krem kullanılarak koruma altına alınır. 

  Vichy yaklaşık seksen senedir kadınların güzelliğini koruması adına doğal ürünler geliştirmektedir. Dermokozmetik olarak anılan bu ürünler, vücut bakımından saç bakımına kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktadır. Termal su ile zenginleştirilerek hazırlanan formüller dermatologların ve doktorların güvenle tavsiye edebileceği formlarda satış pazarlarına sunulmaktadır.

  Yaz ayları yaklaşırken dikkat edilmesi en önemli unsur ozon tabakasından gelen zararlı ultraviyole ışınlarından korunmaktır. Cilt üzerinde lekelenme, yanık ve cilt kanserine kadar olumsuz etkiler yaratan bu durum da koruyucu krem kullanılarak koruma altına alınır. Vichy koruyucu kremi gün boyu güvenli bir koruma sağlarken aynı zamanda görünümü kusursuz bir hale getirmektedir. Renklendirici özelliği bulunan kremler özellikle cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı mükemmel koruyuculuk sergilemektedir.

  Vichy güneş kremi, içeriğinde barındırdığı zengin bileşenler ve doğal bitki özlerinin yanı sıra nemlendirici ve yatıştırıcı etkisiyle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Isı arttıkça güneş deri üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu nedenle gün ışığına çıkmadan evvel açıkta kalan tüm bölgelere ürün kullanmak gerekmektedir. Vichy güneş kremleri, suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Güneş alerjisine karşı koruma sağlar. Kumda oynamayı seven çocuklar için de kullanıma uygundur. Yapışkan değildir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği geniş ürün yelpazesine sahiptir.

  Sizde ısınan havalara karşı bedeninizi korumak için güneş koruyucu ürünler kullanmalısınız. Dermokozmetika olarak sizler için en sık kullanılan kremlerin bir listesini yaptık. Etki alanlarına göre yüksek faktörlü krem veya sprey ürünleri rahatlıkla çantanıza atarak, yanınızda taşıyarak koruma sağlayabilirsiniz. Güneşte yanma sürenizden koruyucu faktörünüzü hesaplayarak cildinize en uygun Vichy güneş ürünlerine sahip olun.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.