x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yaz aylarında zararlı UV ışınları direk yeryüzüne inmektedir. Bu ışınlar birçok cilt sorunlarına yol açar. Ultraviyole ışınları cilt kanseri başta olmak üzere çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir.  Bu nedenle zararlı ışınlara karşı koruma sağlamak cildin sağlıklı olması için büyük önem teşkil etmektedir. Vichy ürünleri güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi hem tam gün boyunca korur hem de güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yaz aylarında dışarıda daha sık vakit geçiren kişilerin güneşten zarar görmemesi için kullanılan kremin kalitesi kadar kullanma sıklığı da etkilidir. Vichy Güneş Kremi cilt yapısına bağlı olarak belirli aralıklarla kullanılmalıdır. Uzmanların tavsiyesine göre günde üç kere sürmek tam gün koruma sağlamaktadır. Dışarı çıkmadan yarım saat önce sürülen Vichy güneş kremleri iki şekilde kullanılmaktadır. Günlük olarak kullanmak için Vichy güneş kremleri yüz ovaline sürülmelidir. Deniz ve ya plajda ise tüm vücuda sürülmelidir. Bu şekilde cildinizin nem ihtiyacını karşılar. Bu kremlerin en önemli etkisi güneş yanığından korumasıdır. Güneş yanığının olmaması için koruyucu kremlerin çeşitli formları kullanılmaktadır. Cilt tiplerine göre hassasiyet gösteren Vichy güneş kremi normal, karma, yağlı ve tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Mevsim değişikliklerinden etkilemeyen Vichy güneş kremi hoş bir kokuya sahiptir. Cilt yüzeyinde leke ve çillenme sorunları olan ciltler için renklendirici güneş kremi kullanılmalıdır. Dermokozmetik ürün skalasında yer alan Vichy güneş kremleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektir.

Vichy Güneş Kremi Ürünleri

Güneş Korumalı Krem, karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Çok yüksek koruma sağlayan akışkan yapısı ciltte yağlı bir his bırakmaz. Nem seviyesini dengelemeye yardımcı olan Vichy Capital Soleil Ecran Shaka ciltte su kanallarının yeniden yapılanmasını ve cildin su ihtiyacının giderilmesini sağlamaktadır. Erkekler ve kadınların ortak olarak kullandığı güneş koruyucu Vichy Capital Soleil Ecran Shaka renklendirici özelliği ile cilt lekelerinin kapanmasına yardımcı olur. Dışarı çıkmadan önce kullanılan Vichy Capital Soleil Ecran Shaka içeriğinde parfüm ve paraben içermez. Hipoalerjiktir.

Güneş Koruyucu Sprey, hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Nemlendirici özelliğe sahip güneş koruyucu kuru ciltler içinde üstün koruma sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde cildin nem seviyesini yükseltir. Gün içerisinde nem ihtiyacını karşılamada etkili olan güneş koruyucu cildin doğal dengesinin bozulmasını engellemektedir. Cilde parlaklık kazandıran Vichy Ideal Soleil Hydra Mist yüz bakımını kolaylıkla sağlar. Paraben bulundurmaz. Tahrişe neden olmaz. Hipoalerjiktir.

Güneş Kremiyüz bakımında etkili olan güneş koruyucu karma ve yağlı ciltlerde renkli dokusuyla yüksek koruma sağlar. Renk pigmentlerinin cilt tonuna eşit bir şekilde yayılmasını sağlamaktadır. Vichy Ideal Soleil Tinted Dry Touch Face Fluid cilt yüzeyinde iz bırakmaz. Dermatolojik testlerden başarı ile geçen bu ürün kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Vichy Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.